Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze MW3 są sfrustrowani, ponieważ broń, którą kochają, jest „bezużyteczna”

Gracze MW3 są sfrustrowani, ponieważ broń, którą kochają, jest „bezużyteczna”

Gracze Modern Warfare 3 są sfrustrowani faktem, że fani od dawna pokochali tę broń, a po ostatnich zmianach jest ona „bezużyteczna” w trybie wieloosobowym.

Kiedy ogłoszono MW3, wielu fanów Call of Duty było podekscytowanych nostalgią, jaką ze sobą przyniesie. Tak jest w przypadku Makarowa, Kapitana Price’a, wszystkich klasycznych map z pierwszej gry Modern Warfare 2 i niektórych broni.

Od czasu premiery gry nostalgia nie ustaje. Tak naprawdę fani uważają ją za jedną z najlepszych odsłon serii CoD od kilku lat.

Nie wszystko jest jednak dobrze, gdyż graczy denerwuje odblokowanie Arsenalu lub oczekiwanie na integrację z Warzone. Ponadto byli również sfrustrowani niektórymi „bezużytecznymi” broniami w trybie wieloosobowym. Zauważyliśmy, że jeden szczególnie wywołał zamieszanie, a mimo to jest częścią CoD od lat.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Gracze MW3 są zdenerwowani, że broń MW2 jest obecnie „bezużyteczna”.

Obecnie jest to najpowszechniejsza broń Nie nadaje się do użytku » Gracze mają problem z kuszą. Wielu uważa, że ​​jest słaby w porównaniu z tym, co było wcześniej i że jest bardzo powolny.

W MW2 używałem kuszy cały czas, było to bardzo spójne z zabijaniem jednym strzałem, a teraz w MW3 już tego nie mogę zrobić „, powiedział zawodnik u/calisme. W poście na Reddicie pokazał wideo, na którym próbuje zabić dwa strzały.

MW3 ma 150 punktów zdrowia, a cała broń w MW2 została zaprojektowana wokół 100 punktów zdrowia, więc nie zrównoważyłeś starszych broni, aby zadawały określone ilości obrażeń dla większej puli zdrowia. Tu nie chodzi o samą broń, tylko o lenistwo twórców », dodał kolejny. ” Nawet nie dotknęli większości broni MWII przed premierą, ale raczej zaimportowali ją w niezmienionej postaci Inny powiedział.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak skargi wykraczają poza kuszę. ” To nie tylko kusza. Wiele karabinów snajperskich MW2 jest prawie bezużytecznych. Możliwe jest także użycie pistoletu pneumatycznego – skomentował inny gracz.

Czas pokaże, czy broń w MW2, taka jak Kusza, zostanie ulepszona, gdy programiści zaczną wprowadzać zmiany. Tego właśnie chcą fani, ale może to być skomplikowane.

Aby uzyskać więcej wiadomości o Modern Warfare 3, dowiedz się, jak gracze boją się trybu o niskim SBMM.