[Football] Austriak Marvin Martens dokonuje wyczynu w Salzburgu

Osteria Vienna została wznowiona i to nie tylko w niewielkim stopniu. Po oszałamiającej błyskotliwości, jaką Marvin Martins pokazał w ostatnich meczach z reprezentacją, jego zespół przez pięć meczów z rzędu nie zaznał porażki, a przede wszystkim nie stracił żadnego gola. Co było dużym wyzwaniem, ponieważ w ten weekend przeciwnikiem był Sturm Graz.

Lider od 12 sierpnia nie rozegrał meczu bez strzelenia przynajmniej jednego gola, a Austria pokonała Klagenfurt (0:0). To trzynaście meczów. Nawet Sporting, Eindhoven i Atalanta (w tym tygodniu 2:2) zostały wyprzedzone przez jednego z europejskich zawodników z tego kraju. Sturm Graz także pozostał niepokonany u siebie od dziewięciu meczów. Skończyłem. wszyscy. Austria wygrała już 0:1 i ponownie znalazła się na szczycie grupy drużyn, które na koniec sezonu będą walczyć o utrzymanie się w lidze. Oczywiste jest, że Marvin Martins i jego koledzy z drużyny nie mają nic wspólnego z tą grupą i że ich przyszłość wiąże się z walką o miejsce na kontynencie. Biorąc pod uwagę obecną dynamikę, sytuacja ta powinna szybko powrócić.

Dwóch w ćwierćfinale?

Trzy kolejne mecze u siebie mogą teraz pozwolić im na ogromny postęp w sezonie, który od połowy sierpnia do końca września miał trudności z rozpoczęciem się z siedmioma nieudanymi meczami. To jest za późno.

Wyzwanie tygodnia: Utrzymanie się w pucharze i dotarcie do ćwierćfinału pokonując u siebie Klagenfurt. Jeśli to możliwe, w pierwszej ósemce będą Wam towarzyszyć Dirk Karlsson i Sankt Pölten, którzy będą gościć Lustenau. Z Karlssonem grającym przez cały mecz, Sankt Pölten (10H(17 punktów) podniósł swoje morale wyrównując w doliczonym czasie gry (1-1, 90+3) na Stadionie 4H Od 2H Taksim, Reed. Spirala jest jeszcze bardziej negatywna dla Carlsona i jego kolegów z drużyny, którzy pozostali w turnieju bez powodzenia w sześciu meczach. Czy to wystarczy na środę?

READ  Ściągawka na Stade Toulouse - La Rochelle (29-26): „Włamanie” w stylu Tuluzy z decydującym Romainem Ntamacem

Olsen, zmieciony i wystrzelony

W przeciwnym razie Gerson i Kongsvinger na dalekiej północy z pewnością musiałyby zadowolić się groblami, podczas gdy Korach i Degerfors nie są tak daleko przed nami.

Niemcy Matthias Olsen przeżył w Lipsku jedno z najstraszniejszych popołudni w swojej młodej karierze. Zacząłem grać w latach 70H Na stadionie Red Bull przy wyniku 4:0 otrzymał żółtą kartkę w 72. minucieH Druga to wartość paczki wynosząca osiemdziesiątHKolonia przegrała 6:0 i zamarzła na przedostatnim miejscu w lidze niemieckiej.
Daniel Sinani w końcu wszedł z ławki rezerwowych drużyny Sankt Pauli (1każdy, 23 punkty) prowadzone przez Karlsruhe u siebie. Wszedłem o 66H, pomógł odwrócić sytuację i odnieść sukces 2-1. Elden Djogovic pozostał na ławce rezerwowych z Magdeburgiem (13H13 punktów) przeciwko Elversbergowi (1-2).

Rosja Zmiana w Spartaku Moskwa (4H(20 punktów) vs Vakil, Wabel, Christopher Martins zajęli 66. miejsceH Widział, jak jego zespół stracił dwa gole w swoim czasie gry (porażka 2:0).

Turcja Założona i wydana w 72HObejrzyj Gersona Rodrigueza Sivaspora (10H(13 punktów) odpowiada 93H I wygraj w 97H (1-2) na stadionie Alanyaspor.

Belgia Unia Saint-Geloise (1każdy28 punktów, cztery kroki przed 2H, Anderlecht) i Anthony Morris zwyciężyli z Red Lanterns w Westerloon (1-3). W D2 Alessio Corsi na starcie zmiennikiem Beverena – Fransa Borensa (14H Kto pierwszy nie spadnie z ligi dostaje 10 punktów. Schodząc na przerwę z wynikiem 2:0, zakończył mecz (3:0).

Norwegia Sukces drużyny Larsa Gersona Kongsvingera 4:0 (90 minut) na niewiele się zdał w drugiej rundzie: KFUM zachował pięć punktów po zwycięstwie 0:3 nad Sogndal.

Węgry Pierwsza 3H20 punktów) Tima Halla (90 minut, jedna żółta) rozbił się na trawniku lidera Ferencvarosa (3-0).

Polska Stal Rzeszów opuściła pięć minut regulaminowego czasu gry (13H(14 punktów) Sebastiana Thiele (90 minut) opuszcza Lechię Gdańsk z remisem. Przełożyło się to na porażkę (2:1) w 85. minucieH.

READ  Piłka nożna - La Liga: Wielki Thomas Lemar poprowadził Atletico Madryt przeciwko Barcelonie (2:0)

Szwecja Nie jest to idealny mecz, na jaki mogła liczyć drużyna Sida Koracha Degerforsa, ale nie jest to też stracona sobota: Brommabojkarna przegrała, ale Degerfors zremisował jedynie (1:1) z Varbergiem, drużyną Red Lantern. Tutaj Degerfors na dwa dni przed końcem fazy play-off stracił dwa punkty.

Azerbejdżan W grupie Sabah nie ma Vincenta Thiele (8H13 punktów), które pokonały Neftchi Baku (0-1).

Francja Ajaccio (9H(17 punktów) Maxime Chanot (90 minut) Przegrana 2:1 z Concarneau.