Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Foot OM – Nice-OM Prowadzona przez Clémenta Turpina, Kontrowersje wybuchają

Kibice OM, którzy już narzekali na obecność Benoita Bastiena przeciwko PSG, uważają, że LFP jest na nich zły, powołując Clémenta Turpina na mecz z Niceą.

Rzadkość, to tydzień bez meczu przyjeżdżający do Francji, tylko po to, by odetchnąć po mocnym początku sezonu. To pozwoli Nice i Ombrasion na ustalenie rekordu w późnej fazie gry. Po bardzo niebezpiecznych wydarzeniach w Allianz Rivera LFP w końcu dało mecz na rewanż i dlatego odbędzie się on w środę w Troyes. Dobrze licznie zgromadzone spotkanie, które będzie oceniane przez osobę często określaną jako jeden z najlepszych gwizdków w Ligue 1: Clément Turpin. Jednak, jak teraz w każdym gorącym meczu, nazwisko sędziego budziło kontrowersje. W zeszłym tygodniu to nominacja Benoita Bastiena na Clasico przeciwko Paris Saint-Germain rozgniewała fanów OM. Tym razem, podczas gdy Clément Turpin jeszcze w tym sezonie nie rządził klubem prowansalskim, jego imię sprawia, że ​​fani krzyczą.

LFP wypowiedziało wojnę OM

Jasne jest, że nazwisko Turpin zawsze wiąże się z zachowaniem korzystnym dla OL, a więc z niekorzystną regresją OL.Jeśli, nawet jeśli niekoniecznie zostało to zweryfikowane w ostatnich meczach Clementa Turpina. Fani olimpijscy w każdym razie uważają, że mecz z takim sędzią jest przegrany. ” Masz to, wysyłamy drużynę rezerwową, aby odpocząć menedżerom, tak czy inaczej przegrywają grę „,” Po Bastian, Turpinie, kiepski żart czy prawdziwa prowokacja? LFP Zdecydowanie wypowiedział nam wojnę, powinniśmy się do tego przyzwyczaić „,” Przegrałem mecz „,” Gratulacje dla miłych ludzi, nie mogliśmy nic zrobić „,” Kara ligowa była wolna! Kibice OM strzelali w odpowiedzi na zapowiedź powołania sędziego na ten mecz. Fani, którzy posunęli się tak daleko, aby obliczyć procent zwycięstw według każdego sędziego na boisku w ostatnich sezonach, Clément Turpin zajął przedostatnią pozycję z 33% wygranych meczów, kiedy sędziował, wyprzedzając Benoita Bastiena.