Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Foot OL został oskarżony o oszustwo przeciwko West Ham – Olympique Lyonnais

Foot OL został oskarżony o oszustwo przeciwko West Ham – Olympique Lyonnais

Dzięki mandatowi FIFA dla piłkarzy grających na Ukrainie, Olympique Lyonnais zakończył wypożyczenie Tite od Szachtara Doniecka. Brazylijski skrzydłowy będzie gotowy do zmierzenia się z West Hamem w Lidze Europy w czwartek. Promocja uznana za nieuczciwą przez stronę angielską.

Dzień po podpisaniu Tite, Peter Boss powiedział, że był zaskoczony. był trenerem Olimpijski Lyon Nie spodziewałem się przybycia tak utalentowanego nowicjusza. ” Tite to wybitny graczHolenderski trener ucieszył się. Znam go od dawna i byłem zaskoczony, widząc takiego gracza jak Tete, który został powołany przez OL. Zazwyczaj ten typ gracza nie jest dostępny dla OL. „Czekając na potencjalny ostateczny transfer po wypożyczeniu do końca sezonu, Peter Boss będzie mógł szybko wykorzystać swoje wzmocnienia.

22-letni skrzydłowy będzie miał duże szanse na ćwierćfinałowy mecz Ligi Europy z West Ham w czwartek. Co wyraźnie nie jest szczęśliwym angielskim. Strona internetowa West Ham Supporters nie rozumie, dlaczego władze pozwoliły Tite zagrać w europejskich rozgrywkach. Media nie krytykują decyzji FIFA o umożliwieniu wypożyczenia piłkarzy z ligi rosyjskiej i ukraińskiej poza oknem transferowym. Kontrowersje są raczej związane z kwalifikacjami Tete w C3, wiedząc, że West Ham nie może się wzmocnić przez wyjątkowo otwarte okno FIFA.

W rzeczywistości angielska Premier League, podobnie jak włoska Serie A i liga niemiecka, nie upoważniła swoich obywateli do zaciągania się, mimo możliwości, jakie daje światowa organizacja. Ponadto termin rejestracji zawodników w Lidze Europejskiej datuje się na luty ubiegłego roku. Więc West Ham mówi o niesprawiedliwości, wiedząc, że Tite, który jest szczególnie pożądany przez Liverpool, mógł uciec z OL, gdyby Anglia otworzyła mu drzwi. To zwiastuje potencjalną kontrowersję, jeśli Brazylijczyk stanie się decydujący w nadchodzącej konfrontacji.

READ  Samochody sportowe zarejestrowane w Polsce: podnajem się opłaca