Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Florian Morris ocenia koniec zimowego okna transferowego na Stade Rennes

Florian Morris ocenia koniec zimowego okna transferowego na Stade Rennes

Florian Maurice ocenił okno transferowe Rennes podczas wtorkowej prezentacji Azura Matusiwy.

Podczas prezentacji prasowej Azur Matosiwy we wtorkowe popołudnie Florian Maurice podsumował postępy Rennes w oknie transferowym i omówił potencjalne ruchy, które mają nastąpić w ciągu najbliższych ośmiu dni.

„To okres przejściowy i adaptacyjny, a nie zakłóceńZostało to wyjaśnione w komentarzach, które podałeś Zachodnia Francja. W styczniu zawsze jest to skomplikowane i naprawdę trudno to zmierzyć. W ciągu ostatnich 10 dni mogą wydarzyć się pewne rzeczy i uważamy, że możemy pozyskać kolejnego rekruta, a nawet dwóch kolejnych. Będzie to jednak zależeć od szans, nic nie zrobimy i musimy też zachować czujność w stosunku do aktualnej grupy, aby nie zachwiać równowagi w szatni. »

Trener Rennes nie otwiera drzwi do większych zamieszań, ale też ich nie zamyka, wiedząc, że w ostatnich dniach okna transferowego często pojawiają się okazje i oferty. „Zespół powrócił ostatnio do bardziej niż akceptowalnego poziomu gry. Nie ma ograniczeń co do tego, co możemy zrobić, ale musimy myśleć, że robimy rzeczy spójnie, aby nie było pośpiechu.Morris nalega. Wyjazd lub przyjazd do godziny 1:00każdy Wiemy, że północ lutego to okno transferowe i wiele rzeczy może się jeszcze wydarzyć. »

Seydou przyjedzie po Pucharze Narodów Afryki i jest kolejnym rozchwytywanym obrońcą

Kolejnym rekrutem powinien zostać Alidu Seidu, dla którego SRFC ma umowę z Clermont na przekazanie 11 milionów euro plus dwa miliony premii. Data badań lekarskich zostanie ustalona w zależności od przyszłości Ghany w Pucharze Narodów Afryki, a oficjalne wyeliminowanie Czarnych Gwiazd prawdopodobnie nastąpi we wtorek wieczorem.

Ghańczyk jest wszechstronny i może grać bardzo dobrze zarówno na prawej stronie, jak i na środku. Florian Maurice nie ukrywał także, że bretoński klub w dalszym ciągu poszukuje środkowego obrońcy – donoszą dzienniki. „Rzeczy dzieją się w szatni, a potem szukamy i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które przyniesie nam naprawdę dodatkową przewagę”.Powiedział. Zwolnienie bardzo dobrego i odpowiedniego zawodnika jest skomplikowane, ponieważ kluby nie pozwalają mu odejść w styczniu. Alido Seydou może również grać na środku, ale w tej chwili go tam nie ma… Mamy w głowie kilka opcji i pracujemy nad nimi najlepiej, jak potrafimy, ale nie jest to łatwe. »

Jeśli chodzi o sprawę Nemanji Maticia, z którą zarejestrowano rozwód, przynajmniej ze sportowego punktu widzenia, nie odnotowano żadnych nowych postępów. „Staramy się znaleźć rozwiązania korzystne dla wszystkich i są one wdrażane, ale nie chcę się w tej chwili wypowiadać na ten temat”.Maurice robi krok do przodu. W ataku będzie to zależeć od początku: „Pierwsza część sezonu była poniżej oczekiwań, nie tylko jeśli chodzi o napastników. Jeśli będziemy musieli sprowadzić kolejnego atakującego gracza, nie chcę gromadzić graczy. Więc myśli już zmierzają w tym kierunku.” Do zobaczenia za nieco ponad tydzień, aby potwierdzić.

READ  Mecz: Jak oglądać OM/PSG za granicą