Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fabian Carat: Urocze zdjęcie z córką i Alanem (żonaty od pierwszego wejrzenia), wspaniały ojciec

43 lata to coś do świętowania! Fabian Karat Zna go i obchodzi urodziny tak, jak powinien. Aktorka wykorzystała również ten wyjątkowy dzień, aby uhonorować ludzi, których kocha.

Piękna brunetka postanowiła wyjść na Instagram w środę 24 sierpnia. Po raz pierwszy opublikowała jej wspaniałe, czarno-białe profesjonalne zdjęcie wraz ze swoim towarzyszem Alanem, byłym kandydatem do Żonaty od pierwszego wejrzenia Odkryto go w sezonie 5 (2021), a jego córka Celeste urodzona w grudniu 2021 r., która nie zna tożsamości ojca.

Zdjęcie wiele mówi o trio. Nawet jeśli Celeste nie jest jej córką, Alan pokazuje się jej bardzo blisko, chcąc ją trzymać w ramionach. Uczucie odwzajemniło się, odkąd Celeste dotarła do niego. Relacja córka/teść, którą Fabian Carat zauważa z czułością. W legendzie tego bardzo wzruszającego postu Samia Nasri jest niezapomniana w najpiękniejsze życie Napisał : „Najpiękniejsze prezenty, jakie daje życie, z tymi, którzy wybierają twoją duszę i rozpoznają siebie w spojrzeniu. (…) Czasem los gra z nami, a szczęście przychodzi i odchodzi, a potem wraca… Większe i wtedy, gdy najmniej się go spodziewamy. Myślę, że wielu z was.

READ  Netflix anuluje Dziedzictwo Jupitera miesiąc po premierze