Euro (M) – J4 ​​| Czarnogóra pokonała Chorwację, Norwegia pokonała Polskę

Montek David (Chorwacja)

Pewnego dnia niespodzianka! W miarę zbliżania się do rundy głównej niektóre zespoły radzą sobie lepiej, zdruzgotane procesami rządowymi.

Grupa I: Czarnogóra, sens rywalizacji?

Jeśli będziemy mówić za dużo o Holandii, zwłaszcza od początku tego euro, łatwo o tym zapomnimy. Czarnogóra Ma najlepsze europejskie zawody w swojej historii. Chociaż Luca Cindrick Dołączył do zespołu po zakłóceniu innych spraw i innych zmianach Chorwacja. Z dużym Nebojza Simic (Melsungan) Z 41% oszczędnościami, Czarnogórcy szybko prowadzą na prowadzenie i finiszują o połowę z dużym wyprzedzeniem (15-9 MT). Pomiędzy dwoma Wujović (po 7 bramek), powrót Stephena Grota (4 gole) i Sevaljević (4 bity) Obecność: Chorwacja defensywnie sprowadziła wynik w drugiej połowie. Czarnogóra w końcu wygrywa (32-26 SF).

ten Dania, Zdecydowanie udaremnił duży wybór konkurencji z Francją i Hiszpanią Islandia Znacznie zmniejszony. Pomimo nieobecności Kisley Christjanson Lub Aarona Palmersona, Islandczycy prowadzili po kwadransie (9-10, 15). Jeśli Landin nie działa, może tylko powiedzieć swojemu partnerowi coś przeciwnego Kevina Mollera (14 przystanków, 50%). Na dziesięć minut przed przerwą Dania wyszła na prowadzenie i objęła 3-bramkowe prowadzenie (17-14 MT). Dopiero pierwsze przedłużenie po drugiej tercji, trudno strzelić, gdy bramkarz przeciwnika jest za gorąco. Ale Islandczycy walczą, Omar Magnusson (8 goli) Na szczycie listy Niestety to za mało, cud Matthias Kitzel (9 bramek) doprowadziło drużynę do decydującego zwycięstwa (28-24 SF).

Grupa II: Norwegia tworzy historię, Hiszpania napada na Niemcy

ten Norwegia Zainspirowany dzisiaj! Od początku meczu (a nawet wcześniej) Norwegowie momentami trudno było oglądać i wydawało się, że polegają na Sokosen, demonstracja przeciwko niemu dzisiaj Polska. Po 13 minutach gry Bergins już prowadzili Sebastiana 4 golami (6-10). Barthold W ogniu (10 bramek). Wydłużenie przewagi do przerwy pozwala na krótki start przed powrotem do szatni, zmniejszając kijki do 5 punktów (16-21 MT). Drugi okres będzie prawdziwym ciosem. Pomimo 10 bramek Keelsa Wingera Morito, Norwegia jest już na +13, kiedy wjeżdżamy w ostatni kwadrans (19-32, 44). Mecz się skończył, przerwa się skończyła (31-42 SF). Sakochen (9 ale), Barthold (10 bramek) i Jörsen (8 goli) Kluczowi twórcy rekordu: Najwięcej goli strzelonych podczas spotkania na Euro.

READ  Grosicki wraca do Polski / Polska / SOFOOT.com

Niemcy Przeciwko Hiszpania, Długo oczekiwana walka dwóch silnych drużyn. Różnica polega na tym, że Niemcy zwolniły ponad połowę swoich pracowników w sprawach rządowych. Ale to nie był bar, graliśmy w meczu, a nasi sąsiedzi zza Renu przez chwilę stawiali opór, a nawet na chwilę objęli prowadzenie (10-9, 20). Ale o co chodzi w tej grze? W Hiszpanii jest mały joker Gonzalo Perez Vargas (16 oszczędności, 41%) To po prostu frustruje ich przeciwników: Hiszpania idzie do przodu w przerwie (12-14 MT). Konsekwentna obronność bramkarza Barcelony pozwoli jego drużynie bardzo szybko powiększyć stratę do 7 bramek (12-19, 37), utrzymując tę ​​lukę do końca obecnego sezonu deblowego Mistrzów Europy. Zamknij dopasowanie (23-29 SF).

ten Rosja Zdecydowanie kupiłem obronę, ale spadłem od niej mocniej Szwecja ! Z kilkoma skromnymi występami w fazie grupowej, Żółty i Niebieski rozegrały dziś świetny mecz, obejmując wąską 3-bramkową przewagę tuż przed przerwą (13-16 MT). Jeśli położymy nacisk na młodość tej szwedzkiej drużyny w poprzednich meczach, to już koniec, teraz oczekuje się ich na najwyższym poziomie. W jednym scenariuszu, jak we wczesnej grze hiszpańskiej, Andreas Balica Pozwala, zapewniając lepszą wydajność (15 przystanków, 40%) Czołg (9 bramek) w połączeniu bramek (14-19, 39), z niewielką pomocą Szwedzi znacznie ograniczyli tempo powiększania przepaści. Ostatnia jazda pod koniec meczu, a Szwecja wygrała z dużą przewagą (23-29 SF).

Jedynym minusem tego dnia jest to, że chociaż doceniamy niektóre niespodzianki, wiele niedogodności spowodowanych przez Kovit jest godny pożałowania i powinno wpłynąć na płynny przebieg tego meczu, czasami zaburzony przez zbyt wiele przerw.