Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2021 – Trening Southgate, Chiellini-Bonucci, 100% Donnarumma: szczyty i klapy w finale

Najfatalniejszy

Chiellini-Bonucci: Wieczni przodkowie

Mają ponad 70 lat. Ale Giorgio Chiellini (36 l.) i Leonardo Bonucci (34 l.) grają w piłkę nożną. Bez względu na przeciwników, bez względu na kontekst, ci dwaj są wieczni, jeśli chodzi o walkę i ucieleśnienie tego dodatkowego ducha niezbędnego do największych przeznaczeń. Ta pierwsza byłaby groźna w walce, ale także w oszustwie, z duszeniem porządku, które kończyło się uśmiechem. Drugi nadal znalazłby swoje sekretne wyjścia z kuli, zanim pozwoliłby swojej rodzinie rysować. W 2014 roku wydawało się, że zaczął się jej upadek. W 2021 nadal rządzą.

Euro 2020

„Southgate przegapił ten finał, pokonując go”

4 godziny temu

Panie Donnarumma 100%

Jego turniej XXL został nagrodzony nieoczekiwanym trofeum: tytułem zawodnika zawodów. Z absolutnym spokojem w klatkach Squadra Azzurra przez cały czas trwania zawodów, Gigio założył na osobności swoją szatę superbohatera, gdy wymagała tego sytuacja. W półfinale to Alvaro Morata złamał zęby na swoim wielkim tuszu. Tym razem to Jadon Sancho i Bukayo Saka upadli na jego pewną rękę, gdy Marcus Rashford uderzył w jego środek. Świetni bramkarze zawsze wydają się mieć jakiś sukces. Tutaj jest teraz w 100% jednorazowo: pięć sesji strzałów na cel żywych i pięć sesji wygranych.

Sesja skręcania

Możemy go nie lubić. Ale jeśli chodzi o dramaturgię, nic nie równa się strzelaniu. Tamtej niedzieli została uwolniona i porwana, a ciśnienie zmieniało się wielokrotnie. Kiedy Andrea Belotti nie powiodła się, a Maguire zniszczył kamerę umieszczoną w Luwrze Donnarumma, uważano, że masa została wyrzucona. A potem wszystko się odwróciło… Jorginho, który był bardzo wygodny w ćwiczeniu, napisał, że zostanie mistrzem, wykonując ostatnią włoską próbę. Nie udało się. W końcu to włoski tragarz posłał swój lud do nieba. Na zakończenie sesji w stylu rollercoastera…

klapy

Porzuć angielski

READ  Żółte Tygrysy przegrały 3 sety do zera z Turcją مقابل

Ich początek meczu był huraganem, który uważano za wystarczająco gwałtowny, by zniszczyć nadzieje Włoch. Potem huragan zamienił się w lekką letnią bryzę, ledwo zauważalną. Przed partyturą Anglicy zgasili światło i za wcześnie zamknęli bramkę w nadziei, że wyjdą inną drogą. W drugiej połowie dali pola i nadzieję Lazurowi, który tylko o to poprosił. Rezultat: zasłużony korektor i wojowniczy stan umysłu, który natychmiast zmienił strony.

Szkolenie Southgate

Jak dotąd nic mu nie było, nawet jeśli niektóre opcje już mnie zaskoczyły. W najbliższą niedzielę prasa brytyjska powinna zaatakować Garetha Southgate. Logika. Jeśli jego wybór, aby przejść z dwoma tłokami, wydawał się opłacać od samego początku, jego trening zepsułby resztę meczu. Najpierw przez opóźnienie, jak to często bywa w tym euro, sprowadzenia nowej krwi. Następnie decydując się na sprowadzenie Marcusa Rashforda i Jordana Sancho w 120. minucie na rzut karny bez dotykania piłki lub prawie. Punktem zwrotnym meczu był niewątpliwie: wrzucając dwoje dzieci do łazienki, dobrze by im było wcześniej. Karma jest bezwzględna.

Jadon Sancho i Marcus Rashford przed meczem z Włochami

Źródło: Getty Images

Wembley, z całym jego horrorem

Słyszeliśmy już gwizdy hymnu hiszpańskiego. W tę niedzielę wskaźnik został przesunięty znacznie dalej dzięki przedmeczowi przerywanemu incydentami euforycznych kibiców. Potłuczone szkło, rzucanie kamieniami i próba wkradnięcia się na stadion spowodowały „punktację” niektórych angielskich fanów, którzy również wybrali gwizdek „Fratelli d’Italia”. Bardzo szkoda, że ​​impreza zakończyła się w ten sposób, na pustym w trzech czwartych Wembley i z gorzkim wrażeniem, że finał na tej legendarnej arenie zasługiwał na inną atmosferę…

Euro 2020

Southgate, mimo wszystko dumny: „Lepszy niż jakakolwiek drużyna z Anglii od ponad 50 lat”

4 godziny temu

Euro 2020

„Z Włochami Euro nie mogło marzyć o lepszym zwycięzcy”

4 godziny temu