Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Emma Bunton wyszła za mąż: lśniąca przyprawowa dziewczyna w swojej mini sukience, elegancka Jade Jones

Jeśli małżeństwo muzyków było wielokrotnie odkładane w ciągu ostatnich 15 lat, to dlatego, że para przeszła przez swoje wzloty i upadki. W ciągu 23 lat miłości kilkakrotnie zerwali, zawsze odnajdując się nawzajem lepiej i wzmacniając swój związek. Razem stoją na czele bardzo małej rodziny, z dwoma bardzo szczęśliwymi synami, Beau (ur. 2004) i Tate (ur. 2011). Po nieudanej pierwszej próbie zaręczyn w 2006 roku i drugiej w 2011 roku, para ostatecznie zdecydowała się założyć pętlę na szyję w 2020 roku, ale tym razem ich plan został udaremniony przez pandemię Covid-19.

W tej chwili niewiele wiemy o ceremonii ślubnej, poza tym, co widzimy na zdjęciach udostępnionych przez nowożeńców. Emma wyglądała pięknie w krótkiej białej sukience z długim trenem. Spice Girl, która nosiła kwiatową koronę, również ujawniła w historii zdjęcie swojej białej koronki.

Dobra wiadomość, więc powinna pocieszyć piękną blondynkę, o której wspominałam ostatnio podczas wywiadu poczta w niedzielę Będąc w środku menopauzy:Zacząłem czuć się niezrównoważony i niespokojny. Początkowo obwiniała kryzys zdrowotny. Potem to zmartwienie stało się regularne, a potem codzienne. Byłem nieaktywny. Coś było nie tak. Sprawdziłam listę objawów menopauzy i miałam wiele objawów. Zastanawiałem się, czy to już koniec. To był bardzo dziwny czas”.
READ  Christian Quesada: Były kandydat na "12 Midi Coup" ucieknie i sabotuje