Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elden Ring nie tylko sam się składa, ale ma własną datę premiery

Po Demon’s Souls, Dark Souls, Bloodborne i Sekiro: Shadows Die Twice mamy nadzieję, że kolejny krok w sadze RPG akcji obserwowanej przez Hidetakę Miyazakiego i jego zespoły rozpocznie się 21 stycznia 2022 roku na PS5, PS4, Xbox Series i Xbox Jeden i komputer. Dla tych, którzy kupią grę na konsoli 2013, darmowe uaktualnienie zostało już potwierdzone, podobnie jak angielski dubbing i francuskie skrypty.

Jeśli możesz łatwo zidentyfikować łapę studia w tym zwiastunie Zmierzchu, elden pierścień Ma na celu poszerzenie horyzontów miłośników formuł dusze Zmuszając nas do eksploracji jej średniowiecznego świata fantasy (w którym autorka powieści żelazny trontrzeba pamiętać) na koniu. Koń jest daleki od popularności, ponieważ ten ostatni reaguje na gwizdek bohatera, uosabiając go jako ducha i może oczywiście szybować w sposób nietypowy dla psa.

Zgodnie z obietnicą, widzimy wtedy doliny i przestrzenie znacznie szersze niż zwykle, z ich udziałem dziwnych i cudownych stworzeń, których intencje nie zawsze są jasne. Obiecano nam, że lochy będą połączone z resztą świata bez widocznej transmisji. Jednak przekopując ten stadion na niespotykaną dotąd studyjną skalę zobaczymy zmieniającą się pogodę oraz cykl dnia i nocy.

dla reszty, elden pierścień Wydaje się, że opiera się na wszystkich poprzednich grach RPG FromSoftware, podwajając taktykę walki, broń i magiczne zdolności, a gracz jest odpowiedzialny za stworzenie bohatera. Znajdziemy tu także postacie z tajemniczymi przemówieniami, naprawdę niezapomnianych bossów, a także system pozwalający przyzywać fikcyjnych sojuszników, funkcje multiplayer zostały już potwierdzone.

Elden Ring oferuje graczom możliwość wytyczenia własnej ścieżki w jej świecie. Odważnie angażuj się w bezlitosne bitwy z przeciwnikami będącymi świadkami lub korzystaj z systemów ukrywania się i walki, aby uzyskać przewagę. Gracze mogą swobodnie decydować, jak stawić czoła wielu wyzwaniom, które stoją na ich drodze– dodaje oświadczenie Bandai Namco. Redaktor poślizgnął się nawet na małej linijce, przyznając, że światelden pierścień Obecnie jest w fazie rozwoju w obszarach innych niż gry wideo.

  • Czytaj także | Elden Ring: Wiele opóźnień z powodu pracy zdalnej?
READ  Zobacz pierwsze zdjęcia Ganimedesa, największego księżyca Jowisza, zrobione przez Juno