Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EFootball: Wszystko, co się zmienia dla następcy PES

Pro Evolution Soccer już nie. A przynajmniej nie pod tą nazwą. Licencja, której nie można przegapić na mecze piłki nożnej, od dawna nr 1 w tym gatunku, zanim została w dużej mierze pokonana FIFA W ostatnich latach zdecydował się na remont. Jego najnowsza książka nosi tytuł ePiłka nożna 2022, który ukaże się w czwartek w lżejszej wersji, świadczy o tym nowym trendzie: zmianie nazwy, modelu ekonomicznego i podstaw gry.

Darmowa gra po instalacji

Może brakować skrótu PES, znany wszystkim fanom gier wideo, który najbardziej zaszkodzi purystom. Ale przy okazjieFutbol PES 2021 Dla mnie ePiłka nożna 2022Konami zamierza wymazać przeszłość. Pożegnaj też płatny model, w cenie 70 euro, nową grę, która w ostatnich latach zbiła fortunę japońskiemu wydawcy: od teraz będzie to wirtualna symulacja piłki nożnej darmowa gra, czyli bezpłatnie z instalacją, ale z możliwością uzyskania dodatkowej zawartości za opłatą.

W związku z tym regularnie będą dostarczane aktualizacje, aby dodać nowe funkcje do gry, więc wersja, która ukaże się 30 września, jest celowo bardzo dopracowana: dostępnych jest tylko dziewięć drużyn (w tym FC Barcelona, ​​Juventus czy Bayern Monachium), sześć stadionów na mecze lokalne lub przeciwko sztucznej inteligencji. Będzie można również brać udział w cotygodniowych wydarzeniach, aby zdobyć nagrody.

Aktualizacje jesienią

Naprawdę lekka zawartość startowa, która pojawi się wraz z jesienną aktualizacją. Powinno to zapewnić nowe tryby gry, w tym „ kreatywne zespoły “Online, gdzie możesz zbudować własny zespół jak w” Najlepszy zespół ” z FIFA, co powinno być dozwolone ePiłka nożna być ekonomicznie opłacalne.

Ta nowa gra korzysta również ze zaktualizowanej grafiki z nowym silnikiem w Unreal Engine. w sprawie Bawić sięSkupiono się na walce jeden na jednego, z możliwością lepszej kontroli siły uderzenia i szybkości dryblingu. Czy jego poprawki wystarczą, aby wypełnić lukę popularności, jaka dzieli współczesność? ePiłka nożna z FIFA ? Nie jestem pewien: symulacja zawodów EA Sports, która wyjdzie w piątek, jest najlepiej sprzedającym się towarem kulturalnym we Francji.

READ  Satelita BepiColombo wykonał pierwsze zdjęcie Merkurego