EdF (F) |  Francja pokonała Polskę w drugiej połowie

EdF (F) | Francja pokonała Polskę w drugiej połowie

Drugi sparing, tym razem z Polską H Stadion przygotowuje się do Euro 2022. Wystarczy dokonać ostatecznych korekt przed sobotnim meczem z gospodarzami Macedonii Północnej. Niebiescy wygrali (30-19) Z Polską, po występie defensywnym XXL w drugiej połowie.

Les Bleus zaczyna od zwykłej wielkiej siódemki, 6:0 bez większego zaskoczenia. Po pierwsze, jeśli łatwo znaleźć rozwiązania w ataku, problemem jest obrona. Po pierwsze to polski tył, który szybko podlewa z daleka The Oś zajmuje miejsce i powoduje duże utrudnienia dla bezpieczeństwa Niebieski. Na szczęście, Słoik I nze Minko Wszystkie piłki przyspieszają i przyspieszają grę, ale Polska się z tym utknęła baskijski Francuzki (5-4, 10′). Jeśli obrona Blue zasługuje na trochę więcej agresji, dwa przystanki Torlux Ponieważ Polki odważnie grają na szczęściu, złamanie można nieco zmniejszyć: Olivier Kurumbols robi swoje pierwsze cykle.

Przestępstwo jest stosunkowo skuteczne, ale tego samego nie można powiedzieć o obronie, która słabnie: Polska po raz pierwszy objęła 3-bramkowe prowadzenie (9-12, 22′). Kurumbols ustala swój czas. Odsyłamy to z powrotem nze Minko I Słoik Na boisku idziemy 1-5: Przepaść się zmniejsza i czujemy, że poziom gry między obiema drużynami jest bardzo podobny, ale to jeszcze nie chwilę, może po przerwie. (12-14, MT).

Zmieniamy twarze, kiedy wracamy z szatni…

Intencje opuszczenia szatni są zupełnie inne! Mniej pośpiechu w ataku, bardziej agresywna obrona i przyspieszyliśmy. Wypychamy piłki na stolarkę, kilka marszów Floriana Andre zostaje oddanych na Kleopatrę Darloux, a Francja prowadzi czterobramkową przewagę. (20-16, 41′). Sytuacja zmieniła się całkowicie od pierwszego okresu. Wszystko dobrze na niebiesko, podczas gdy w Polsce doszło do serii kiepskich pokazów, zwłaszcza utraty kilku piłek. Francja będzie nadal poszerzać przepaść, pozwalając młodym ludziom wejść (i to z sukcesem!). Francja obudziła się w drugim okresie (30-19 SF) i odniosła duży cios, tracąc tylko 5 bramek w jednej połowie.