Dziwne interpretacje Christopha Galtiera po czerwonym Ramos

Co dalej z tą reklamą?

Mecze następują po sobie, a PSG zaczyna trochę wystawiać język. Po jego powolnym i późnym zwycięstwie nad Niceą w zeszły weekend (2-1), a następnie remisie z Benfiką (1-1), teraz. Lider mistrzostw Francji nie wygrał w sobotę w Reims (0:0).. Pod koniec wyjątkowo napiętych 90 minut, podczas których obie drużyny miały spore szanse na otwarcie, szczególnie pamiętamy wielki fakt meczu: czerwoną kartkę Sergio Ramosa przed przerwą. W wieku 10 lat transakcja natychmiast stała się bardziej skomplikowana dla graczy w stolicy.

„Czerwona kartka to kara, ale to nie była przyczyna naszego złego pierwszego okresu. Potrzebowaliśmy większej różnorodności w naszej grze, a mój zespół był lepszy pod względem liczb. Graliśmy lepiej, było więcej ruchów, większa płynność.utrzymuje Christoph Galtier po spotkaniu na konferencji prasowej. Stworzyliśmy szansę w pierwszej połowie i dwie w drugiej. Wykonaliśmy więcej ruchów, ale koniec meczu był bardzo burzliwy dla wszystkich i możemy tego żałować, ponieważ musimy być lepsi.

Galtier: „Jestem przekonany, że Sergio nie chciał obrazić sędziego”

Paryski trener wspomina dwa epizody z zakończenia meczu, w których doszło do kłótni między zawodnikami obu drużyn. Sędzia rozprowadził pana Pierre’a Gillusta we wszystkich kierunkach (Hakimi, Gravelon, Neymar, Mbappe, a następnie Loco) w ciągu trzech minut. To także dowód na to, że PSG wciąż ma trudności z kontrolowaniem wszystkich swoich emocji, gdy sprawy nie układają się po jego myśli. Przede wszystkim tak uważa Galtir Sergio Ramos mógł nic nie powiedzieć sędziemu. Zbagatelizował to wydarzenie, mówiąc, że Hiszpan wypuścił kilka zdań z irytacją.

Dostał żółtą kartkę. Nie wiem, czy był winien. Cóż, nie widziałem go. Już tego próbowałem, kilka lat temu w Nîmes-Lille. Jest problem z językiem futbolowym. Jestem pewien, że Sergio nie chciał obrazić sędziego. Został zwolniony. Wyrażenie, które słyszę setki razy przez cały tydzień na boisku, słyszymy to również w lidze, kiedy jesteśmy źli, mamy słowa, słyszymy słowa, ale to wyrażenie. Myślę, że sędzia wziął to za siebie, kiedy wiedział, jak się sprawy mają, miałem ten sam problem z Jose Fonte w Lille. Sędzia uznał to za obrazę dla niego, gdy jest to wyrażenie, które często się mówi W dół do ziemi. Być może, ale sędzia zdecydował inaczej.

READ  Piłka nożna Włochy - Pogba w Juventusie wygląda gorzej niż oczekiwano!