Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Duży projekt o wartości 12 mln euro ukończony w 2022 roku?

Paris Saint-Germain musi nadal zmniejszać swój rozmiar podczas następnego letniego okna transferowego. Już latem zbliża się wyprzedaż złomu.

Sprzedać już obiecaną PSG w 2022 roku?

Czas posprzątać w Paris Saint-Germain. Po zakończeniu prestiżowych podpisów podczas ostatniego letniego okna transferowego, Paris Saint-Germain zamierza zredukować zatrudnienie tej zimy. Mamy więc nadzieję, że wiele odejść doprowadzi do uwolnienia graczy, którzy nie są w planach Mauricio Pochettino. Klub Capital liczy przede wszystkim na zmniejszenie masy swoich pensji w wyniku tych odejść. Pierwsza uroczystość odbyła się w poniedziałek wieczorem z Pożyczka Rafinha dla Realu Sociedad. Brazylijski pomocnik, który nie pojawia się już w paryskich strojach od 30 października, zakończy sezon w szóstym miejscu w lidze hiszpańskiej. Jeśli nie ma opcji kupna, klub baskijski zamierza zbadać możliwość zatrzymania 28-letniego pomocnika na wypożyczeniu.

Real Sociedad już rozważa ruch dla Rafinha

W tym sensie prezes Realu Sociedad zamierza w najbliższych miesiącach wrócić do zarzutów, aby omówić ewentualny transfer Rafinhy. „Naszym celem było, aby Rafinha przybył tak szybko, jak to możliwe. Przed nami bardzo trudny miesiąc i chcieliśmy, aby był tutaj, aby nam pomagał od samego początku. To było nasze marzenie i spełniliśmy się. ” […] Teraz mamy sześć miesięcy do omówienia. Jestem pewien, że kiedy Rafinha pozna wewnętrznie Real Madryt, będziemy mogli rozmawiać spokojniej – wyjaśnił we wtorek Joken Abribay podczas prezentacji międzynarodowego pomocnika Oriverde (dwa mecze / jeden gol).

Sprzedaż Rafinhy przyniesie korzyści zarówno graczowi, jak i graczowi Paryż Saint-Germain. Były FC Barcelona ma wyzwanie rywalizacji w Paryżu i ma głodny czas gry. W tym sezonie rozegrał tylko 5 meczów (220 minut), zanim wyjechał na wypożyczenie. Jego wartość rynkową w Transfermarkt szacuje się na 12 mln euro. Co zdobyć za niektóre wpisy, które nie przegrają Brazylijczyka za darmo w 2023 roku, kiedy jego kontrakt wygasa.

READ  gra w piłkę ręczną. Paris Saint-Germain przeciwko obrońcy tytułu Kiel w ćwierćfinale Ligi Mistrzów