Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna Francji: Europejski Szczur, urok Giroud, Liga Narodów, jego miłość do Bluesa… Mbappe Trusts – Piłka nożna

W długim wywiadzie dla L’Equipe Kylian Mbappe powraca w chaosie z PSG, ale także z drużyną Francji. Francuski napastnik szczególnie odniósł się do europejskiego szczura i kontrowersji z Olivierem Giroudem, które poprzedzały zawody.

Mbappe przyznaje, że przegapił mistrzostwa Europy.

22-letni Kylian Mbappe rzadko był świadkiem takiego aktu. Podczas gdy jego przyszłość w Paris Saint-Germain jest wciąż na ustach wszystkich, francuski napastnik był obiektem krytyki po mistrzostwach Europy.

Rzeczywiście, mistrz świata 2018, który nie miał nic do zarzucenia tej wskazówki, był jedynym Francuzem, który nie trafił na bramkę przeciwko Szwajcarii (3-3, tab. 4-5) w 1/8 finału. Brutalna eliminacja niebieskiego grzbietu.

K. Mbapp – Jesteśmy totalnie wilkami

Dla paryskiej gwiazdy nie ma wyższości wokół buszu: podczas tego konkursu przechodzi się formacja trzech kolorów Możesz przeprowadzić dowolną analizę, jaką chcesz, i jest debata, w której jednomyślnie się zgadzamy: całkowicie się przegapiliśmy. Kiedy w latach 80. zostałeś znokautowany przez słabszego przeciwnika, podczas gdy w 80. minucie prowadzisz 3-1… , Gracz westchnął wraz z formacją Monako w długim wywiadzie dla umowy L’Equipe.

Chociaż brał udział w 5 z 7 bramek francuskich, Mbappe nie był zadowolony ze swojego mistrzostwa. To już nie są te same oczekiwania. Trzy lata temu ta historia mogła się nie wydarzyć z Olivierem Giroud, a trzy lata temu nie zostałem poproszony o wygranie Pucharu Świata. Ale rozumiem wszystko, co pozostało na boisku sportowym: jeśli nie jesteś dobry, przyjmij to, my to powiemy, biada. Wystarczy spojrzeć na siebie w lustrze: nie byłem taki dobry jak powinienem, akceptuję to i żyję z tą porażką, bo mi to będzie służyło dodał Francelin.

Walka z Jiro rozzłościła go

Czterokrotny mistrz Francji mówił też o swoim nieporozumieniu z Olivierem Giroudem, który skrytykował go za to, że nie gra z nim po towarzyskim meczu z Bułgarią (2:0) przed mistrzostwami Europy. Udało się, bo ludzie odpuścili. Powiem ci prawdę: tego samego wieczoru byłem zły, ale dwa dni później już o tym nie myślałem. Sam mu wytłumaczyłem, powiedziałem, co mu powiedzieć, i wtedy było po wszystkim. Jasne, prasa, ludzie, zawsze był ten cień nad głową zespołu, ale to już nie jest dla nas problem. Ujawnił się cud Bondiego.

READ  Program reprezentacji Francji przed zawodami

Nawet jeśli mówi, że bardzo go chce, Mbappe był dobrym graczem w swoim roku. Miałem spór, który, tak, rozprzestrzenił się na plac publiczny, ponieważ zaczął się na placu publicznym. Bo kiedy zaczyna się publicznie, musi się publicznie kończyć, to proste. Ale nie mam z nim problemu, życzę mu wszystkiego najlepszego i widzę, że dobrze zaczął z Milanem. Gdyby wrócił jako drużyna z Francji, powitałbym go z otwartymi ramionami. Był tak blisko pobicia rekordu Thierry’ego Henry’ego, szkoda by było, gdyby nie miał takiej możliwości. Odpręż się, Paryż.

Mbappe chce iść do przodu

Chce iść dalej, Mbappe chce Wyciągnij właściwe wnioski i zacznij od nowa . Mniej pozytywne (spirala, przyp. red.), powiedzmy. Negatywny, to całkiem proste. Musimy znaleźć motywację zespołową, ale także wydajność, ponieważ jesteśmy mniej dobrzy. Potrzebujemy też wielkich zwycięstw: jeśli wygramy na przykład Ligę Narodów, natychmiast przywrócimy pozytywny impet. Wygrana z Belgią, Włochami czy Hiszpanią byłaby mocnym przesłaniem. Au dbut, on se dit que c’est un truc amical, et puis quand tu vois toute la reconnaissance, la publicit autour de la victoire du Portugal (en 2019), tu te dis, bon, d’accord, on va la jouer , my też Jedź drogą nr 7 z Paris Saint-Germain.

Skorzystał z okazji, aby przypomnieć sobie swój związek z drużyną Francji, którą tak bardzo kocha pomimo krytyków. Zawsze stawiam Francję ponad wszystko i stawiam je ponad wszystkim. Nigdy nie dotknąłem żadnych euro, aby grać dla reprezentacji Francji i zawsze będę grał za darmo dla mojego kraju. Przede wszystkim nigdy nie chciałem być problemem. Ale od momentu, kiedy poczułem, że powinienem zamienić się w problem, a ludzie widzieli we mnie problem… Najważniejsza jest drużyna Francji, a jeśli drużyna Francji jest szczęśliwsza beze mnie, to tak jest Mbappe skończył. Od niego zależy, gdzie powinien być z bluesem.

READ  Czasami mieszaj w trompe-l'oeil

Co sądzisz o komentarzach Mbappe? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz