Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drogie, ręczne lądowanie na planetach Starfield nie będzie możliwe |  Xbox One

Drogie, ręczne lądowanie na planetach Starfield nie będzie możliwe | Xbox One

Żadna gra nie pozwala na „ręczne” lądowanie na planecie

@Angmar89: Nie byłam we śnie ani utopii, tylko się do tego odnosiłam Niebezpieczna elitaNa pewno nie wiesz, a może nigdy nie grałeś. Gra, w którą gram od wielu lat, która ma swoje początki w 1984 roku (grałem w nią wtedy w makiecie 3D!) i przeszła masowy rozwój w różnych mediach przez prawie 4 dekady. Elite Dangerous ustanowiła tak wysokie standardy dla swoich fanów, że nie możemy nie porównywać się z innymi grami w kosmicznym świecie (nie wspominając o bogatej i grywalnej grafice 4K/60FPS).

Na przykład artykuły mówią o 40-godzinnym polu gwiezdnym dla 1000 możliwych do zbadania planet, podczas gdy z ED wszechświat zawiera ponad 400 miliardów systemów (licząc przez pomnożenie liczby planet, które mogą mieć tylko jeden system), wiedząc, że nie jest to mapa proceduralna, ponieważ jest tak samo jak No Man’s Sky, ale jest to ogromny, specyficzny wszechświat wspólny dla ekosystemów PC/XBOX/SONY. Jak dotąd globalna społeczność zajmująca się zaburzeniami erekcji odkryła tylko około 0,05% galaktyki…

Komentarz, który napisałem kilka miesięcy temu na ten temat: https://www.xboxygen.com/News/40020-Elite-Dangerous-Odyssey-les-versions-Xbox-et-PlayStation-sont-annulees

W każdym razie, wracając do realizmu, jazda (i nie tylko) w Elite Dangerous jest totalną frajdą, a ręczne lądowania na ziemi planetarnej lub na bazach naziemnych lub orbitalnych są fajne. Gra nigdy nie pozwoliła Ci poczuć takiego poczucia realizmu i wolności. Koncepcje czasu zabawy i etapy eksploracji sprawiają wrażenie, że jesteśmy tak mali, a czasem w takiej gęstości przestrzennej w locie czujemy się kojąco i niewytłumaczalnie, tak jak chodząc po nieznanych planetach. Oczywiście czas na grę i postęp to nie kilkadziesiąt godzin, ale tysiące godzin. Wiedząc, że jest to gra, która wciąż jest ciągle żywa w czasie rzeczywistym H24 na poziomie handlu, geopolityki, konfliktów, pewnych wydarzeń… i udziału internautów w ich odkryciach.

READ  Najważniejsze ogłoszenia, o których należy pamiętać w nadchodzących wydaniach gier wideo

Przepraszam, że robię dygresję z emocjami. :-))

To dlatego, że ludzie mają całkowicie nierealistyczne oczekiwania!!

Nie jestem typem osoby, której „sprzedajemy sny”. Mam konkretną logikę, dla powyższych dowodów. Nie ma absolutnie nic nierealnego!!

Teraz w żaden sposób nie mówię, że Starfield nie będzie dobry, będzie inny od tego, czego oczekuję (tylko osobista opinia). :-)