Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobre wyprzedaże / okazje – wszystkie prawdziwe promocje w smartfonach

Przyjrzyjmy się dobrym ofertom wyprzedaży na lato 2022, od środy 22 czerwca do wtorku 19 lipca. Mobilność nie jest wyjątkiem. To szansa na znalezienie smartfona w atrakcyjnej cenie. To powiedziawszy, uważaj, aby nie otrzymać niewłaściwych formularzy i uważaj na fałszywe oferty! Jak oddzielić pszenicę od plew wśród wielu dostępnych „otworów”? Cyfrowy Przejrzyj różne oferty na stronach internetowych sprzedawców, aby odkryć najlepsze, prawdziwe i dobre okazje w danym momencie. Zapraszam do powrotu na tę stronę, którą będziemy regularnie aktualizować.

mniej niż 300 euro

Jeśli nie potrzebujesz smartfona 5G, ale ten Galaxy A52 przykuł Twoją uwagę, to wersja 4G Cię zadowoli. Konieczne będzie jednak niewielkie ustępstwo na odświeżenie ekranu do 90 Hz.

Samsung Galaxy A52s 5G jest alternatywą dla A52 5G, z bardzo podobną kartą techniczną. Snapdragon 750G ustępuje miejsca ultranowoczesnemu chipowi Snapdragon 778G. Ten nowy model przynosi realne ulepszenia.

Podobnie jak wiele innych smartfonów z 2022 roku, Samsung Galaxy A33 5G odnotował wzrost cen, ale ta inflacja jest naprawdę odczuwalna w arkuszu technicznym.

Ponad 1000 euro

Godny następca iPhone’a 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max ulepsza wszystko, co czyniło go potężnym. Zyskuje panel z adaptacyjnym odświeżaniem 120 Hz, bardzo dużą baterię, a także bardziej wydajne jednostki obrazu niż kiedykolwiek wcześniej.

READ  Spiderman Weapons Fortnite Rozdział 3 Jak zdobyć web launcher? - Przerwij Flip