Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlaczego te nowe słuchawki przewyższają konkurencję?

W tej chwili jest to „niezbędne”. ten słuchacze Przechwycone jest w 100% bezprzewodowe (lub „prawdziwe bezprzewodowe”), więc oferują je wszyscy producenci, nawet marki Bez nazwy Lub trafnie uruchomił Lidl
jego własny model słuchawki Zniżka

wyciszyć opakowanie, Sony Dziś chcesz się wyróżnić dzięki nowemu WF-1000XM4 20 minut Testowałem. Możliwe, że wysokiej jakości słuchawki, które zostały wprowadzone na rynek w cenie 279 euro, zdominują rynek swoją jakością.

Nowa historia

Nie zmieniasz zwycięskiego modelu. A raczej jeśli to poprawimy. po WF-1000XM3 Co już zrobiło na nim wrażenie (wprowadzone za 249 euro, teraz znajdujemy je w cenie 169 euro), Japończycy wracają do domu dzięki nowej generacji 100% bezprzewodowych słuchawek, WF-1000XM4. Jest dostępny w kolorze czarnym lub białym i tym razem sprzedawany jest za 279 euro. Nie podarowany.

WF-1000XM4 jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. – Sony

Wykonując dwa akcesoria z pudełka wysyłkowego w całości z przetworzonego plastiku, widzimy, że produkt nie tylko przechodzi modernizację, ale prawdziwą ewolucję. Zbyt zakrzywiony, projekt się zmienił i Sony – que 20 minut Zapytany – wskazuje na chęć opowiedzenia „radykalnie innej historii”.

Bas i precyzja

Po pierwsze, jeśli chodzi o jakość dźwięku słuchawek certyfikowanych dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Tam, gdzie poprzednia generacja słuchawek producenta była doskonała, tutaj wydaje się, że do perfekcji dochodzimy. Wystarczy zapuścić się w niektóre tytuły z różnych repertuarów, aby się przekonać.

Słuchawki WF-1000XM4 ze skalpelem.
Słuchawki WF-1000XM4 ze skalpelem. – Sony

Od jazzu na początek. Zrób miejsce na album miłość na sprzedaż Napisane przez Tony’ego Bennetta i Lady Gagę właśnie wydane. Od początku zachwycał nas poziom basu emitowanego przez słuchawki, ale dobry bas, a nie taki, który drapie bębenki uszne i kaleczy głowę psując odtwarzaną muzykę. Wśród zaangażowanych jest oczywiście muskularny głos, ale też fizyczny, brzuszny, a tu zmysłowy. zatrudnienie przesiąknięty miłościąSkala głosu weterana Bennetta (95) ujawnia całą swoją fakturę.

READ  Google Pixel 6 i 6 Pro będą wyposażone w główny czujnik obrazu o rozdzielczości 50 MP podpisany przez Samsung

Oczywiście z elektrycznym popem, aby kontynuować. MetroPolo & Pan & Channel Tres wypycha bas ze słuchawek do wieżyczek, ale nadal ma dobrze zrównoważoną jakość dźwięku. Niektóre elementy tego samego typu ujawniły również zdolność WF-1000XM4 do rozszerzania pola dźwiękowego, podobnie jak posiadanie słuchawek na głowie z klasycznymi 40-milimetrowymi głośnikami niskotonowymi, podczas gdy słuchawki Sony integrują tylko 6 mm.

WF-1000XM4 oferuje mnóstwo potworów.
WF-1000XM4 oferuje mnóstwo potworów. – Sony

Z muzyką klasyczną do końca. Zasmakowaliśmy wyrafinowania albumu 24 Przedstaw i Fujis Niedawno wydany przez pianistę Igora Levitta. Wydaje się, że WF-1000XM4 zabiera nas do studia. Odsłuch jest czysty, ciepły i mierzony w wysokich tonach, ale w każdej chwili można skorzystać z korektora za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones, która jest bez wątpienia najlepsza na rynku, ponieważ możliwości są liczne.

kompletna aplikacja

Oprócz dostosowania ustawień audio słuchawek, tutaj można aktywować niektóre funkcje. Pierwszy, zwany Talk to Chat, automatycznie zmniejsza głośność słuchawek podczas rozmowy. Wystarczająco, aby łatwo zaangażować się w rozmowę. Inny, ale nie mniej ważny, nazywa się „Kontrola dźwięków otoczenia”. Ta funkcja umożliwia pomiar proporcji dźwięków zewnętrznych, które akceptujemy do usłyszenia w słuchawkach. To odpowiednik umieszczenia „HearThrough” na przykład na słuchawkach Jabra.

Aktywna redukcja szumów jest wyraźnie na liście, a WF-1000XM4 jest doskonały. Sony twierdzi, że wydajność tej redukcji szumów jest o 40% lepsza w porównaniu z WF-1000XM3. Stwierdzenie niemożliwe do zweryfikowania, ale nasze testy w paryskim metrze ujawniły niesamowitą zdolność słuchawek do wyciszania wokół siebie. W szczególności hałas rozmów wokół nas wydawał się niższy w porównaniu do prezentacji WF-1000XM3 rok temu.

WF-1000XM4 szczególnie nadaje się do transportu.
WF-1000XM4 szczególnie nadaje się do transportu. – Sony

Aplikacja na słuchawki działa również jako panel sterowania. Specjalnie, aby sprawdzić imponującą autonomię WF-1000XM4: do 8 godzin z aktywowaną redukcją szumów i do 24 godzin z kolejnymi ładowaniami zapewnianymi przez schowek! Sony reklamuje nawet do 36 godzin bez redukcji szumów, czyli liczby, której nie mieliśmy czasu sprawdzić…

READ  Google Pixel 6: plotki sugerują naprawdę rozsądną cenę

śmieszne wskazówki

Jest jeszcze kilka małych zastrzeżeń. WF-1000XM4 pozostaje bardzo luksusowy i może nie być odpowiedni dla małych uszu. Sony zdecydowało się nie na silikonowe końcówki, jak zapewnia większość słuchawek, ale na poliuretanowe. Ten materiał z pamięcią kształtu, który może przypominać nam o zatyczkach redukujących hałas, które czasami zakładamy, gdy śpimy, może być nieco doceniony.

Sony zdecydowało się na końcówki poliuretanowe, które są mniej praktyczne niż silikonowe.
Sony zdecydowało się na końcówki poliuretanowe, które są mniej praktyczne niż silikonowe. – Christoph Sferin / 20 minut

Słuchawki są jednak mniej praktyczne do wkładania przy wejściu do uszu. Przewidziane są trzy rozmiary, ale miło też, że Sony zaoferowało użytkownikowi krzemowy odpowiednik do wyboru. Wreszcie, sterowanie ekranem dotykowym słuchawek nie zawsze jest bardzo wygodne w użyciu. Jest to naprawione w 100% bezprzewodowych słuchawkach: myślisz, że przetwarzasz, podczas gdy robisz inny. Niektórzy producenci, tacy jak my, preferują sterowanie fizyczne.