Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Di Maria wspomina starcie Messiego z Lewandowskim na mundialu 2022

Di Maria wspomina starcie Messiego z Lewandowskim na mundialu 2022

Kłótnia Lionela Messiego z Robertem Lewandowskim powraca na pierwszy plan rok po wydarzeniach. 30 listopada 2022 roku podczas meczu Polski z Argentyną w fazie grupowej Pucharu Świata (0-2) została zdobyta wielokrotna Złota Piłka. Nie przywitał się ze swoim odpowiednim numeremzanim nadrobimy zaległości pod koniec spotkania.

„Są ludzie, którzy czasami go nie szanują”.

„Nawet moja babcia zorientowała się, że Messi celowo wtrącił się w sprawę Lewandowskiego i sprowadziła Angela Di Marię do programu „Campeones, un an después” w Star+ – w komentarzach napisał Mundo Deportivo. Takie rzeczy czasami mu się przytrafiają. Kiedy o nim mówisz, w końcu odnosi się do ciebie w oświadczeniu lub na boisku. Mówi w ten sposób, w ten sposób. Myślę, że to normalne. Są ludzie, którzy czasami go nie szanują i nie zdają sobie sprawy, że jest najlepszym zawodnikiem w historii. „Nie powinnaś mu nic mówić, bo sytuacja będzie się nasilać i pogłębiać”.

Gest Lionela Messiego mógł wynikać z wypowiedzi polskiego napastnika po ceremonii wręczenia Złotej Piłki 2021, podczas której argentyński zdobywca wręczył trofeum swojemu rywalowi, faworytowi roku 2020, czyli roku, w którym tytuł nie został przyznany. Lewandowski potwierdził w polskim magazynie Belka Nozna: „Prosił mnie o Złotą Piłkę, ale nie głosował na mnie na najlepszą”.

Wydaje się jednak, że w ostatnich miesiącach relacje między obydwoma zawodnikami uległy poprawie, a Polak wielokrotnie deklarował chęć gry u boku Argentyńczyka, podczas gdy obaj piłkarze powinni coraz mniej zbliżać się do siebie na boisku i na stadionach. .

Oryginał artykułu został opublikowany na stronie internetowej RMC Sport

READ  Mercato: OM jest aktywny dla młodego skrzydła Para - Football