Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dead Space wreszcie ujawnia swoją rozgrywkę w pierwszym zwiastunie – Aktualności

Jeśli konieczne są mody, aby zachęcić graczy do przejrzenia przedsprzedaży lub listy życzeń, przypominamy, że Motive Studios przyjmie również logikę sekwencyjnych ujęć w stylu God of War, aby przeżyć przygodę w jednym kawałku, bez najmniejszego rozróżnienie między nimi Bawić się Sekcje znajdują się z boku inscenizacji.

Możesz także zanurzyć się w atmosferze akustycznej, która działa szczególnie przerobićstarania studia w zakresie projekt dźwięku. Pomiędzy nowatorstwem przecinaka plazmowego używanego do ćwiartowania kosmitów a sposobem, w jaki pulsacje tętna wyznaczają rytm Twojej przygody, już teraz musisz spodziewać się słodkiego przypływu adrenaliny.

W związku z tą audycją firma Electronic Arts opublikowała komunikat prasowy szczegółowo opisujący ulepszenia wprowadzone przez tę transmisję przerobić, oprócz poprawki technicznej. I tak dowiadujemy się, że system wspinaczki będzie bardziej zaawansowany niż w oryginalnej grze, ponieważ Motive Studios obiecuje kilka warstw ciała, ścięgien i kości, które należy przeciąć, aby rozczłonkować wrogie stworzenia.

Nadal w kwestii nowości, w tytule pojawi się zupełnie nowy system o nazwie „Intensity Manager”, który zapowiada dynamiczne dostosowywanie wyglądu i metod ataku nekromanty, ale także wszystkiego, co wiąże się z atmosferą. – Efekty światła, dźwięku, cząsteczek i dymu – podczas gdy stan fizyczny i psychiczny Izaaka objawia się nam poprzez bicie serca, oddech i trudności w poruszaniu się. Wreszcie, Motive Studios wdrożyło nowe pokoje, korytarze i przeszkody, aby doświadczenie, które mamy nadzieję, będzie jeszcze bardziej zaskakujące, zwłaszcza dla graczy, którzy już znają USG Ishimura jak własną kieszeń.

READ  W 2023 r. miejski SUV lwa jest jeszcze bardziej wyrazisty!