Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dead Space Remake ukaże się 27 stycznia 2023 r. – Aktualności

Czternaście lat po premierze była to gra nieistniejącego już studia Visceral Games, którym w swoim czasie udało się odkurzyć gatunek. Horror o przetrwaniu Powróci do maszyn nowej generacji, oczywiście z gruntowną przeróbką techniczną, ale także z powiązanymi poprawkami w systemie gry i narracji, jak powiedziano nam podczas pierwszej zapowiedzi we wrześniu ubiegłego roku.

Jeśli nadal będziemy musieli zadowolić się galerią ilustracji na dzisiaj, z pewnością zobaczymy tę nową wersję w akcji jesienią, a mianowicie pod koniec października, w sam raz na Halloween. Krótka sekwencja (widoczna o 1:18:35) specjalnie zmieniona przez programistów dla Strumień Nadal nadawał, aby dać dobry obraz atmosfery, która nas czeka w ostatecznej wersji. W obecnej formie gra jest jeszcze w fazie pre-alfa, ale niedawno ekipie Motive Studios udało się podjąć przygodę od początku do końca, wkraczając tym samym w ostatni etap tworzenia.

Co więcej, ci, którzy są rozczarowani, że nie zasłużyli na nowy odcinek, zawsze mogą obejrzeć The Callisto Protocol, inne Horror o przetrwaniu Film science fiction przygotowywany w Striking Distance Studios, którego obsadą są absolwenci Dead Space, poczynając od producenta Glena Schofielda.

  • Przeczytaj także | Electronic Arts ogłasza rekordowe całoroczne przychody i pracowity początek 2023 r.
READ  Recenzja Asus ROG Strix Scar 17: laptop do gier we wszystkich superlatywach