Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowa gra w tym tygodniu wyśle ​​Cię na eksplorację wysublimowanej obcej planety

co tydzieńSklep z grami epickimi Oferuje użytkownikom jedną lub więcej gier. Ukryty i popularny sposób na szybkie rozszerzenie biblioteki gier wideo bez wydawania ani grosza. Gra tygodnia jest już dostępna, tytuł, który wysyła swoich graczy na eksplorację wysublimowanej obcej planety.

kierunek spacja

Do 11 listopada do godziny 17:00 każdy, kto ma konto Sklep z grami epickimi może odebrać grę Avene kolonia W sklepie Epic Games. Budowniczy miast, w którym gracze są zapraszani do spełnienia marzenia Elona Muska i wyruszenia na inną planetę, aby założyć kolonię, stopniowo przekształcającą się w ogromne miasto. Obierz kierunek planety Avene Prime, która znajduje się o lata świetlne od naszej drogiej Ziemi i składa się z wielu biomów.

Różnorodne środowiska, które będziesz musiał skolonizować, uważając, aby nie uszkodzić ekwipunku. I nie bez powodu będziesz musiał nadzorować zarządzanie tlenem, wodą, pożywieniem, a nawet elektrycznością dostępną dla kolonistów. Od Ciebie zależy właściwe zarządzanie populacją Twojej kolonii, a także jej ekspansją, dbając o to, by nie brakowało jej zasobów.

Aby utrudnić tę kolonizację kosmosu, będziesz musiał również chronić kolonistów przed zagrożeniami środowiskowymi i wrogimi stworzeniami. Eksploruj przeszłość planety i buduj tam jej przyszłość, eksplorując lokalne antyki, zanim odzyskasz artefakty, naprawisz rozbite statki i uratujesz zagubionych odkrywców. Zadań nie brakuje w Avene kolonia, budowniczy miast, który ma „dość pozytywne” recenzje na Steam, z 75% pozytywnymi recenzjami z 1367 opublikowanych.

Avene kolonia Dostępne do 11 listopada, 17:00, tylko tutaj.

Nie zapomnij o swojej podwójnej tożsamości

Jak zwykle przypominamy, że możesz mieć problemy z odzyskiwaniem Rozpoczęła się gra L’Epic Gry Sklep. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ konieczne jest skupienie się na uwierzytelnianiu dwuskładnikowym. Wystarczy go aktywować, oto kroki, aby to zrobić

  • Zaloguj się na swoje konto Na stronie Epic Games Store I przejdź do Ustawień
  • Kliknij zakładkę „Hasło i bezpieczeństwo”.
  • Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe
  • Wybierz pomiędzy uwierzytelnianiem, uwierzytelnianiem przez e-mail lub SMS zgodnie z własnymi preferencjami
READ  100% baterii w 8 minut

Należy zauważyć, że kolejny darmowy przedmiot, Epic Pack na sezon 4 gry, został już ogłoszony. nieuczciwa firma.