Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marvel’s Avengers: wreszcie data premiery Spider-Mana, Son napada na dysonans z Klawem i naprawi niektóre systemy gry

Ostatnie tygodnie obfitowały w wydarzenia cudowni mściciele, o którym mowa, przechowywany dodatek rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze, który umożliwił szybsze rozwijanie naszych postaci i ich ekwipunku. Tak, było bliżej Zapłać by wygrać, chociaż nie ma wymiarów PvP, kość To sprawiło, że gracze dość dziwili Dynamika kryształu Przepraszam na początku tygodnia i wycofuję te wzmocnienia ze sprzedaży.

Ale to, co nas teraz interesuje, to następujące dodatki do zawartości i zmiany w doświadczeniu gry, Ten, który został odsłonięty na początku września. tak, to znaczy W końcu mamy datę przyjazdu człowiek Pająk Na PS5 i PS4 ! Nawet jeśli studio nadal nie pokazuje żadnego obrazu ich „wydarzenia” lub charakteru (poza cieniem mapa drogowa o których nic nam nie mówisz), Będziemy mogli w nią grać od 30 listopada dzięki łatce 2.2. Artykuł na oficjalnej stronie Małe wyzwania pozwalają przeżyć jego historięInicjatywa Avengers I fakt, że Peter Parker Z tego wszechświata odkryją planycelować, strzelać Dążąc do zdobycia nowej technologii do produkcji preparaty Niezwyciężony, co doprowadzi go do sojuszu z Mściciele, Zwłaszcza Pani Marvell I Czarna Wdowa.

Inną ważną nowością będzie: ten nalot z pazurI pstrokaty syn, który będzie wymagał czterech graczy, aby sformować drużynę, aby pokonać tego okropnego wroga, który zawsze chce się wyeliminować Wakanda po wydarzeniach Opublikuj rozszerzenie w sierpniu. W przeciwnym razie wszystko będzie działać oprócz modów do systemów gier, zaczynając od pliku wzrost w Energia Maksymalnie 175 Za 150 obecnie dodaj możliwość Przetwarzaj nasz sprzęt, aby ulepszać innych dzięki Energia podoba mi się to, co on robi Los 2, zdobywaj kosmetyki, wydając monety zebrane podczas rozgrywki zamiast wydawać prawdziwe pieniądze (poprzez grupę, oczywiście nie wszystkie będą dostępne) oraz opcję farmy Tygodniowy bonus dla każdego kwalifikującego się bohatera zamiast tylko jednego, między innymi.

READ  Smartfony: Xiaomi zajmuje drugie miejsce na świecie przed Apple

Przed tym, wydarzenie Tachyonique . anomalia Wrócimy 14-18 listopadaSzansa na zdobycie nagród.

I cudowni mściciele Zainteresowany Tobą, można znaleźć od 19,95 euro w Amazonka.

edytor winietAlexander Samson (Prawo Omega)
Odpowiedzialny korektor – Autor
Uzależniony od Assassin’s Creed i Destiny, miłośnik RPG i ogólnie miłośnik gier. Czytelnik komiksów (DC) i innej mangi (One Piece!). Z wykształcenia alchemik i sercem Whovian.
Chodź za mną : Gracze na TwitterzeGracze na Instagramie