Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dania natyka się na Tunezję, a Arabia Saudyjska robi sensację, pokonując Argentynę

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze transmisje na żywo #MONDIAL2022

18:59 Polska: Robertowi Lewandowskiemu się to nie udało Lepiej niż 0-0 przeciwko Meksykowi. Gwiazda FC Barcelony nie wykorzystała nawet rzutu karnego.

18:35 : Dobry wieczór . Ich drugi występ zaplanowano na godzinę 10:00 kanał franceinfo na Twitchu. Pierwsza to Pokaż tutaj.

18:34 :Jutro jest południe twitch z panami Godun i Judit?

18:06 : Czy sport powinien być upolityczniony?Aby odpowiedzieć na to pytanie, Franceinfo mówi teraz Nicolas Alexis Martov, dziennikarz SoFoot, Louise Audibert, dziennikarka SoFoot i Antonin Deslandes, redaktor naczelny magazynu Caviar.

18:01 Czas nas zaktualizować:

• Wszczęcie śledztwa w sprawie zabójstwa i porwania z powodu „Pierwsze elementy wydają się zmierzać w kierunku celowego działania”.Oświadcza prokurator Arras (Pas-de-Calais). tutaj Co wiemy o tej sprawie.

Jesteśmy na krawędzi wojny domowej.Przedstawiciel Estelle Youssef ostrzega, wskazując na Przemoc, która wstrząsnęła Majottą w ostatnich dniach. Ze swojej strony mówi o burmistrzu Mamoudzou „terroryzm” Wzywa do mobilizacji armii.

• Po opublikowaniu kilku artykułów o swojej byłej żonie, Eric Ciotti się broni. Nice wybrany przedstawiciel potwierdza że funkcje te były zawsze w pełni wykonywane i że były znane wszystkim iw doskonałej harmonii z jego wykształceniem uniwersyteckim”..

• Służby bezpieczeństwa dokonały nalotu na klasztor w Kijowie podejrzany o związki z Rosją. Śledź nasze życie.

• Tik Tok, Tik Tok… Do wejścia francuskiej drużyny pozostały już tylko dwie godziny. Tymczasem Ben Meksyk i Polska nadal grają (0-0).

17:03 kisa: Chodźmy na trzecią grę dnia. Meksyk zmierzy się z Polską Drugie bardzo otwarte spotkanie grupy C, po nagłej porażce Argentyny z Arabią Saudyjską (2:1) dzisiejszego popołudnia w tej samej grupie. (Robyn Beck/AFP)

16:08 : Odznaka „One Love”, bojkot irańskiego hymnu, uklęknij na ziemi… Franceinfo przeżywa ten polityczny początek konkursu. Zawodnicy reprezentacji Iranu milczą, śpiewając na cześć ofiar represji reżimu, 21 listopada 2022 r., Doha, Katar.  (Fadel Sina/AFP)(Fadel Sina/AFP)

READ  Czy Novak Djokovic może zostać w Australii, aby zagrać w World Open? Tenisista czeka na decyzję sądu

16:30 : Nie ma zwycięzcy w To pierwszy mecz grupy D. Dania była obserwowana przez Tunezję (0:0), która mogła wyrwać zwycięstwo. Drużyna Francji może więc sama objąć prowadzenie w swojej grupie, jeśli dziś wieczorem wygra z Australią.Dan Pierre-Emile Hojberg walczy z dwoma Tunezyjczykami 22 listopada 2022 roku w Al-Rayyan.  (Natalia Kolesnikowa/AFP) (Natalia Kolesnikowa/AFP)

15:34 Czas na nowy punkt w wiadomościach:

• Emocje są zawsze widoczne po Zabójstwo urzędnika finansów publicznych w Pas-de-Calais Ostatnia noc. Minister finansów publicznych, Gabriel Attal, ma „Poprosiłem, aby jutro w południe było honorowane we wszystkich publicznych usługach finansowych”.

• Zaległości w pracy i podejrzenia konfliktu interesów… Podsumowujemy to, co wiemy Zarzuty wobec Caroline Magni, byłej żony LR Erica Ciottiego, kandydata na prezydenta jego partii.

Koniec pomarańczowego czuwania dla Haute-Corse i Pyrénées-Atlantiques. Tylko Corse-du-Sud nadal uważa na pomarańczowe czuwanie ze względu na ryzyko silnych wiatrów.

Sensacja w Doha. Saudyjczycy Serce Argentyny (2-1) Po zaciętym meczu. Kick-off właśnie został przyznany na drugi mecz dnia, gdzie Duńczycy dogadają się z Tunezyjczykami W grupie D Francja.

13:45 : Kto obejmie prowadzenie z czwartej grupy? The Dania i Tunezja zmierzą się o 14:00. By wystartować w wyścigu o mundial 2022. Półfinaliści Euro półtora roku temu Duńczycy startowali jako faworyci tego spotkania. Duńczyk Joakim Maehle podczas meczu Danii z Francją, 25 września 2022 r. w Kopenhadze.  (Ulrik Pedersen/Norphoto) (Ulrik Pedersen/Norphoto)

13:24 Nadszedł czas, aby dać z siebie wszystko, oto zawartość, której nie możesz przegapić:

„Wszyscy jesteśmy źli”. Dziennikarz Thibaud Le Mennick Wyjaśnia, dlaczego Adrien Quatennens powrócił Do Zgromadzenia Narodowego zawstydza bezsenność „La France”.

• Sędziowie pokoju, adwokaci i urzędnicy sądowi są zaproszeni do dzisiejszej mobilizacji przeciwko A „przeciwnik sprawiedliwości”. Dziennikarka Catherine Fournier spogląda wstecz Cierpienie w pracy sędziów.

• 54 lata.. Szansa Dowiedz się 54 rzeczy o The Blues CoachDidiera Deschampsa.

13:17 W Katarze dni mijają, a różnice kumulują się wraz z rozpoczęciem mundialu. widzów, zwłaszcza Walijczyków, Odmówiono im wstępu, ponieważ byli ubrani w kolory tęczyPodczas meczu USA-Walia na stadionie Al-Rayyan.Walijski kibic w tęczowej czapce przy wejściu na stadion Al-Rayyan, 21 listopada 2002 r., przed meczem mistrzostw świata w Katarze.  (Zrzut ekranu Newyddion S4C)

READ  „Nigdy nie mów nigdy”, Zidane nie zamyka drzwi do PSG

13:18 : wielka niespodzianka w Doha. Saudyjczycy pokonali Argentynę (2:1) po gorącym meczu. Argentyńczycy, faworyci rywalizacji, rozpoczynają finały mistrzostw świata od bardzo słabego występu. Saudyjski Saleh Al-Shehri strzelił pierwszego gola dla swojego selekcjonera na Mistrzostwach Świata 2022 22 listopada 2022 (ODD ANDERSEN / AFP) (Lubię Andersena/AFP)

12:23 kisa: Zaczynamy w południe Dwa gole Arabii Saudyjskiej przeciwko Argentynie. Saleh Khaled Javier Al-Shehri wyrównał w 49. minucie, a zaledwie cztery minuty później Salem Mohammed Al-Dossary zdobył pięknego gola po dośrodkowaniu. Saudyjczycy prowadzą 2:1 (60). Lionel Messi strzelił swojego pierwszego gola na Mistrzostwach Świata 2022 przeciwko Arabii Saudyjskiej 22 listopada 2022 (KEN SATOMI / YOMIURI) (Ken Satomi / Yomiuri)

11:15 Lionel Messi otwiera wynik dla Argentyny po rzutach karnych (11). Saudyjczycy przegrywają 1:0.

11:01 : To jest wejście Messiego do biegania w tym świecie. Argentyna zmierzy się z Arabią Saudyjską w grupie C. Mecz właśnie się rozpoczął.

08:20 Kolejny temat w niektórych gazetach dzisiejszego ranka, pierwszy mecz Blues w Mistrzostwach Świata w Katarze. Francja zmierzy się z Australią o godzinie 20:00.

(drużyna)

(dziś we Francji)

07:35 : To sprawia, że ​​czasami myślę o tym zdaniu Nicolasa Sarkozy’ego o Chiracu: Wszyscy mówią, że jest taki głupi i uroczy. W rzeczywistości jest bardzo wredny i bardzo mądry! „

Didier Deschamps ma przyjaciół nie tylko we francuskim futbolu. Zapytaj więc Davida Ginolę, byłego zawodnika PSG, za co odpowiedzialny jest obecny trener, który nie został wybrany na Mistrzostwa Świata 98. Jeśli chcesz poznać markę pierwszego samochodu i tożsamość odnoszącego sukcesy piosenkarza, jest on blisko, Kliknij tutaj.

07:26 : Kochanie, Didier Deschamps zasmakował w wielu sportach : rugby, piłka ręczna, koszykówka, skok w dal, a nawet baskijska pelota. Rozwinął także pasję do polowania na ptaki leśne lub gołębie grzywacze.

07:23 Didier Deschamps, od dawna symbol „kultury zwycięzców”, swój trzeci mundial rozgrywa u steru Francji. Aspiruje do trzeciego tytułu mistrza świata, w którym ma już dwie gwiazdki, jedną jako zawodnik, a drugą jako trener. Oto 54 rzeczy, 54 jego liczba lat, aby poznać rzecz, którą Aimee Jacquet nazwała „Trzy jabłka”.

READ  Gubernator policji podejmuje kroki prawne za „masowe oszustwa z fałszywymi banknotami”

Trener reprezentacji Francji Didier Deschamps podczas meczu z Niemcami podczas Mistrzostw Europy, 15 czerwca 2021 r., Monachium.  (Frank Viv/AFP) (Frank Viv/AFP)