Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cztery razy więcej graczy woli zabawę bananem niż w Elden Ring czy GTA 5, nie możemy w to uwierzyć!

Cztery razy więcej graczy woli zabawę bananem niż w Elden Ring czy GTA 5, nie możemy w to uwierzyć!

Wiadomości z gry Cztery razy więcej graczy woli zabawę bananem niż w Elden Ring czy GTA 5, nie możemy w to uwierzyć!

dzielenie się :


Dziś żyjemy w świecie, w którym tysiące graczy wolałoby dotknąć banana, niż grać w Elden Ring, grę, która jest bardzo popularna, zwłaszcza teraz, gdy zbliża się premiera Shadow of the Erdtree. Co więc zawiera ten banan, czego nie ma Entre-Terre?

Zobacz Elden Ring na Amazon

Banan czy entre terre? Wybór następuje szybko

Choć został wydany Cień Erdtree nadchodzi szybko, Pierścień ognia Powoli pnie się w rankingach różnych platform gier wideo, począwszy od para Gdzie obecnie się pojawia Top 5 Jedna z najlepiej sprzedających się gier na świecie. Ale nawet jeśli jest to jeden z bestsellerów na platformie zawór W tej chwili nie musi to oznaczać, że jest to najczęściej grana gra. według SteamDBTytuł Oprogramowania Pod względem liczby rywalizujących graczy zajmuje dopiero dziesiąte miejsce Grand Theft Auto V Tuż przed nim i w grach takich jak Counter Strike 2 i in Dota 2 Na szczycie rankingów.

Ale jeszcze bardziej zaskakujący jest tytuł, który znajduje się na trzecim miejscu. że to bananniezależna gra wydana przez niebo Kto dołączył do platformy w kwietniu 2024 r. In bananStajesz twarzą w twarz z bananem na zielonym tle, który przypomina wynik żołądka. Jak we wszystkim Gra typu kliker, wystarczy kliknąć wielokrotnie myszą. W razie bananZwiększa to liczbę wyświetlaną na ekranie, bez żadnego innego konkretnego celu. Dlaczego więc Banana jest jedną z najczęściej granych gier na Steamie?

Czy znowu masz ochotę na banany?

Według danych zebranych wcześniej SteamDBgra banan Osiągnął rekordową wysokość ponad 480 000 konkurujących graczy W tym tygodniu – niespotykane w grze klikerowej, I prawie cztery razy więcej niż Elden Ring czy GTA 5. Taki wynik można wytłumaczyć Rynek bananów Wdrożone przez twórców, gracze są nagradzani za swoje kliknięcia Banany z różnymi wzorami w swoim ekwipunku Steam. Każdy rodzaj banana zawiera Prawdziwa wartość pieniężna Są one zastrzeżone i można je sprzedać lub wymienić na platformie Valve, aby uzupełnić swoją kolekcję, a nawet kupić bezpośrednio w sklepie z grami.

READ  10 ofert, których nie możesz przegapić w żadnym wypadku!
Cztery razy więcej graczy woli zabawę bananem niż w Elden Ring czy GTA 5, nie możemy w to uwierzyć!

Na przykład A „Kwiat Wiśni” Za średnią cenę zapłacisz 0,04 euro, a za rzadkie banany, np „tajemnicza” Może na tym zarobić 500 euro Ze względu na swoją rzadkość istnieje tylko 25 kopiiA nawet można ominąć 1300 euro dostać „Specjalny złoty banan”. Ten rynek bananów w zasadzie działa NFT Bez użycia technologii blockchain, która przyciągnęła sporą liczbę botów, które z kolei są odpowiedzialne za zawyżanie statystyk, przynajmniej częściowo.

W wywiadzie z żebrowanyTwórcy wyjaśnili, że mieli z nimi kontakt zawór Aby spróbować ograniczyć boty, co może doprowadzić do astronomicznego spadku liczb w nadchodzących tygodniach. Tymczasem trudno przesądzić, czy banan W rzeczywistości jest to po prostu „głupia gra”, jak twierdzą twórcy, lub coś znacznie bardziej złowrogiego, biorąc pod uwagę jej uderzające podobieństwo do NFT…

para

Wiadomości z gry

Para utrzymuje się na wysokim poziomie, bijąc nowy rekord

Wiadomości z gry

Steam: Dlaczego niektóre gry wideo w tajemniczy sposób znikają?

Wiadomości z gry

Dlaczego na Steamie jest tak dużo treści dla dorosłych?

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez firmę JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.