Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czechy / Polska (TV / Na żywo) Na jakim kanale i o której godzinie oglądasz mecz eliminacyjny do Euro 2024?

Czechy / Polska (TV / Na żywo) Na jakim kanale i o której godzinie oglądasz mecz eliminacyjny do Euro 2024?

W ramach turnieju Czechy zagrają z Polską w Fortuna Arena w piątek 24 marca o godzinie 20:45. kwalifikacje O Mistrzostwa Europy 2024. To pierwszy dzień Grupy E. Z tego artykułu dowiesz się, na którym kanale będzie transmitowany mecz, jak do niego dotrzeć oraz krótka prezentacja meczu.

Prezentacja meczu Czechy-Polska:

Tam Republika Czeska Ich celem będzie zakwalifikowanie się do następnych mistrzostw Europy i będą chcieli wygrać swój pierwszy mecz przed własną publicznością. Czesi mają utalentowanych zawodników i teraz będą musieli udowodnić to na boisku i wygrać ten mecz.

Tam Polska Kolejny wybór rozpocznie nowy cykl z nowym ogranicznikiem Fernando Santosa, dawniej Portugalia. Będzie chciał wnieść do tej grupy swoje doświadczenie po wygraniu Mistrzostw Europy w 2016 roku. Robert Lewandowski Będzie chciał strzelić gola i pomóc swoim kolegom z drużyny wygrać ten pierwszy mecz.

Ostatnia konfrontacja obu drużyn odbyła się 15 listopada 2018 roku Czechy wygrały 0:1.

🇨🇿 Możliwe utworzenie Republiki Czeskiej (433): Pawlenka – Koval, Holz, Brabek, Gmelka – Soucek, Kral, Barak – Cerny, Cech, Hlozek.

🇵🇱 Możliwa formacja Polski (451): Chesney – Cash, Kuyur, Bednarek, Frankowski – Kaminsky, Zieliński, S. Szymański, Linetti, Zalewski-Lewandowski.

Jak obejrzeć na żywo mecz Czech i Polski?

💻 Nie Mecz eliminacyjny do Euro 2024 Wejdź tutaj Republika Czeska I Polska Będzie on transmitowany na stronie internetowej Zespół na żywo. Mecz możesz także obejrzeć na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze.

Następnie obejrzyj 24 Minutes Chrono – Kwalifikacje do Euro prezentowane przez Masuda Benkerkiego NA kanał L’Equipe. Po każdym dniu można znaleźć wszystkie gole i najważniejsze momenty meczów Masuda Benkerkiego I Oliviera Royera.