Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czas na drobne zmiany

Samsung Galaxy Watch 4 pokazuje się na początku zdjęć dzięki renderom opublikowanym przez OnLeaks. Odkrywamy pewne zmiany konstrukcyjne w porównaniu z poprzednim modelem.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Po raz pierwszy OnLeaks publikuje zdjęcia produktu przed jego oficjalną premierą. Najnowsza ofiara nazywa się Samsung Galaxy Watch Active 4. Tym razem przeciekający Współpraca z GizNext, aby zaprezentować projekt przyszłości ciągła obserwacja.

Pamiętamy, że Oczekuje się, że Galaxy Watch Active 4 będzie wkrótce dostępny wraz z Galaxy Watch 4 wokół sali MWC 2021 Barcelona (która została przełożona o kilka miesięcy w tym roku). Zrób miejsce na zdjęcia.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid

Niektóre zmiany w projekcie

W renderach tworzonych przez OnLeaks na podstawie jego źródeł w branży, możemy zauważyć niewielkie różnice pojawiające się na Galaxy Watch 4, aby odróżnić go od poprzedniego modelu, Zegarek aktywny 2. Z drugiej strony krawędzie obudowy – które pozostają zaokrąglone – wyglądają bardziej płasko. Nieznacznie zmieniono również mocowania paska. Co więcej, widzimy też, że przestrzeń pomiędzy bransoletą a kopertą jest całkowicie wypełniona.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Z drugiej strony dwa przyciski na krawędzi obudowy mają inny kształt: są wyższe i mniej więcej prostokątne, a ich wygląd jest mniej zaokrąglony. Dowiadujemy się też, że Galaxy Watch Active 2 skorzysta z aluminiowego wykończenia w dwóch dostępnych rozmiarach: 40 i 44 mm.

Zegarki Samsung pod WearOS

Pamiętamy, że Samsung pomógł Google głęboko przemyśleć WearOS. Tym samym Galaxy Watch Active 4 i Watch 4 zignorują Tizen, główny system południowokoreańskiego giganta.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Galaxy Watch Active 4 będzie również zasilany przez SoC wytrawiony na 5 nanometrów. Jednak GizNext i OnLeaks nie ujawniają więcej informacji na ten temat. Wreszcie, dla zegarka oczekuje się czterech kolorów: czarnego, srebrnego, zielonego i złotego. Uważaj, kolory, które możesz zauważyć we wspólnych wizualizacjach, niekoniecznie są bardzo wierne rzeczywistości.

READ  Skorzystaj z ekranu Xiaomi 1C za mniej niż 100 euro!

Do zobaczenia 28 czerwca na konferencji Samsunga, aby dowiedzieć się więcej.

Nowoczesne smartwatche oferują więcej niż tylko licznik kroków. Teraz umożliwiają pomiar tętna, ale także VO2max, SpO2, a nawet EKG. Wyjaśnimy ci wszystko.
Czytaj więcej