Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czas na drobne zmiany

Samsung Galaxy Watch 4 pokazuje się na początku zdjęć dzięki renderom opublikowanym przez OnLeaks. Odkrywamy pewne zmiany konstrukcyjne w porównaniu z poprzednim modelem.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Po raz pierwszy OnLeaks publikuje zdjęcia produktu przed jego oficjalną premierą. Najnowsza ofiara nazywa się Samsung Galaxy Watch Active 4. Tym razem przeciekający Współpraca z GizNext, aby zaprezentować projekt przyszłości ciągła obserwacja.

Pamiętamy, że Oczekuje się, że Galaxy Watch Active 4 będzie wkrótce dostępny wraz z Galaxy Watch 4 wokół sali MWC 2021 Barcelona (która została przełożona o kilka miesięcy w tym roku). Zrób miejsce na zdjęcia.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid

Niektóre zmiany w projekcie

W renderach tworzonych przez OnLeaks na podstawie jego źródeł w branży, możemy zauważyć niewielkie różnice pojawiające się na Galaxy Watch 4, aby odróżnić go od poprzedniego modelu, Zegarek aktywny 2. Z drugiej strony krawędzie obudowy – które pozostają zaokrąglone – wyglądają bardziej płasko. Nieznacznie zmieniono również mocowania paska. Co więcej, widzimy też, że przestrzeń pomiędzy bransoletą a kopertą jest całkowicie wypełniona.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Z drugiej strony dwa przyciski na krawędzi obudowy mają inny kształt: są wyższe i mniej więcej prostokątne, a ich wygląd jest mniej zaokrąglony. Dowiadujemy się też, że Galaxy Watch Active 2 skorzysta z aluminiowego wykończenia w dwóch dostępnych rozmiarach: 40 i 44 mm.

Zegarki Samsung pod WearOS

Pamiętamy, że Samsung pomógł Google głęboko przemyśleć WearOS. Tym samym Galaxy Watch Active 4 i Watch 4 zignorują Tizen, główny system południowokoreańskiego giganta.

Zobacz Samsung Galaxy Watch Active 4

Samsung Galaxy Watch Active 4 demo // Źródło: OnLeaks i GizNext

Galaxy Watch Active 4 będzie również zasilany przez SoC wytrawiony na 5 nanometrów. Jednak GizNext i OnLeaks nie ujawniają więcej informacji na ten temat. Wreszcie, dla zegarka oczekuje się czterech kolorów: czarnego, srebrnego, zielonego i złotego. Uważaj, kolory, które możesz zauważyć we wspólnych wizualizacjach, niekoniecznie są bardzo wierne rzeczywistości.

READ  Medycyna wojenna w szpitalu

Do zobaczenia 28 czerwca na konferencji Samsunga, aby dowiedzieć się więcej.

Nowoczesne smartwatche oferują więcej niż tylko licznik kroków. Teraz umożliwiają pomiar tętna, ale także VO2max, SpO2, a nawet EKG. Wyjaśnimy ci wszystko.
Czytaj więcej