Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077 jakiego jeszcze nie widziałeś!  Realizm zapiera dech w piersiach…

Cyberpunk 2077 jakiego jeszcze nie widziałeś! Realizm zapiera dech w piersiach…

Wiadomości z gry Cyberpunk 2077 jakiego jeszcze nie widziałeś! Realizm zapiera dech w piersiach…

dzielenie się :


Ponad trzy lata po premierze Cyberpunk 2077 nadal zachwyca społeczność graczy. Dlatego wciąż znajdujemy nowe modyfikacje, które jeszcze bardziej udoskonalają grę, szczególnie z czysto graficznego punktu widzenia.

Po przeprowadzeniu graczy przez emocjonalną kolejkę górską, Cyberpunk 2077 wreszcie osiągnął swoją ostateczną formę od czasu premiery dodatku Cyberpunk 2077 – Phantom Liberty we wrześniu 2023 roku.. Od tego czasu tytuł CD Projekt Red pokazał, na co go stać po naprawieniu licznych problemów technicznych. Niektórzy gracze nie są z tego zadowoleni, ale za pomocą pewnych narzędzi przesuwają grę do granic możliwości graficznych.

Oglądaj Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC na GOG-u

Cyberpunk 2077 jest piękniejszy niż kiedykolwiek!

Dzisiejszy interesujący nas film pochodzi z kanału YouTube NextGen Dreams, który w ostatnich miesiącach wyspecjalizował się w emitowaniu fragmentów rozgrywki z gier w rozdzielczości 4K, a nawet 8K, z realistyczną grafiką.. Dotyczy to gier, które wszyscy znają, jak The Elder Scrolls V: Skyrim i Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale kanał w ostatnich miesiącach szczególnie skupił się na Cyberpunku 2077. Trzeba powiedzieć, że w imponującym i realistycznym Night City można uchwycić piękne obrazy, dodając kilka korekt i wykorzystując możliwości maszyny. To jest dokładnie to, co zostało zrobione.

Wynik możliwy dzięki serii modyfikacji

We fragmencie widać powyżej, Chodzi przede wszystkim o obserwację modeli samochodów, przemierzanie ulic Night City pieszo lub na motocyklu, ale także zobaczenie, jak wyglądają bitwy.. Aby uzyskać tak imponujący wyświetlacz, odtwarzacz wykorzystał kilka opcji technicznych, takich jak DLSS 3.5 i ReSTIR GI Path Tracing na karcie NVIDIA GeForce RTX 4090.

Ale przede wszystkim, Poniższy fragment rozgrywki został stworzony głównie przy użyciu modu graficznego, który wygląda na zupełnie nowy: DreamPunk 1.0. Konkretnie jest to specyficzny model dla Cyberpunka 2077, który wprowadza do gry ulepszenie graficzne, które zapewnia całkowitą zmianę czasu i oświetlenia w celu uzyskania realizmu. Skuteczny koktajl pozwalający uzyskać niesamowity efekt, jednak nie na każdą kieszeń, gdy dziś widzimy cenę 4090…

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.