Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cristiano Ronaldo podjął ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości!

Cristiano Ronaldo podjął ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości!

Co dalej z tą reklamą?

W ten weekend wciąż dużo rozmawiamy o Cristiano Ronaldo w Anglii. I nie bez powodu Portugalczyk zaliczył swój pierwszy mecz lata dla Czerwonych Diabłów, w pełnej dramaturgii swojej przyszłości, to on jest gotów zrobić wszystko, aby opuścić Old Trafford i znaleźć klub, który weźmie udział w Lidze Mistrzów.

Trochę kontrowersji mimochodem, ponieważ portugalska gwiazda selekcji Opuść pole przed końcem meczuKtóry został wymieniony w drugiej połowie. A w Anglii nie padało. W każdym razie codziennie takie jak We wtorek ujawnia nowe elementy w przyszłości 37-latka.

Napoli i Atletico, dwie najbardziej wiarygodne opcje

W szczególności wiemy, że wyznaczył termin na znalezienie klubu. Chciał zadecydować o swojej przyszłości przed niedzielą i rozpoczęciem sezonu Czerwonych Diabłów, tym razem z Brighton w pierwszym dniu angielskiej Premier League. Według gazety wszystko wskazuje na to, że tak nie będzie i że rozpocznie sezon jako Manconian, nawet jeśli jest bardzo prawdopodobne, że nie zagra tego spotkania 7 sierpnia.

W tej chwili, według mediów, najbardziej wiarygodnymi opcjami na przyszłość gracza pozostaje Atletico, a nawet Napoli. Ale tak czy inaczej, istnieje potrzeba sprzedaży i zwolnienia miejsca dla byłej gwiazdy Realu Madryt. Dość powiedzieć, że Cristiano Ronaldo może już od jakiegoś czasu cierpliwie znosić swoje problemy.

READ  Transmisja na żywo - Mercato: Juventus jest pewny przedłużenia Di Marii