Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid: Chiny zamykają milion osób po 3 bezobjawowych przypadkach Covid

Napisane przez Manon C. Zaktualizowano 4 stycznia 2022 o 14:56 Opublikowano 4 stycznia 2022 o 14:56

Chiny właśnie ogłosiły zamknięcie 1,3 miliona mieszkańców Liuzhou na czas nieokreślony, po wykryciu 3 bezobjawowych przypadków Covid.

ten Chiny Nie zadzieraj z covid. według niego Strategia „Zero Covid” Opracowany od początku epidemii i w celu powstrzymania wirusa w jak największym stopniu przed Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie Od 4 do 20 lutego 2022 r. kraj właśnie ogłoszony Ścisłe zabezpieczenie LiuzhouW prowincji Henan, około 800 km na południe od Pekinu.

W sumie to jest 1,2 miliona osób Od Yuzhou, którzy znaleźli się w pułapce w sposób nieokreślony, z Całkowity zakaz opuszczania miasta, po odkryciu 3 bezobjawowe przypadki covid, I dopiero dwa tygodnie po ogłoszeniu porodu w Xian Jeżeli chodzi o 13 milionów ludzi.

To nowe odosobnienie jest najważniejsze, ale także najbardziej rygorystyczne ze wszystkich pierwsze zamknięcie w wuhan, Epidemia trwa od pierwszych tygodni od pojawienia się Covid.

Aby narzucić odosobnienie, Wprowadzone zostaną bariery w celu ścisłego egzekwowania środków zapobiegawczych. Już ogłoszono o Ratusz na Weibo, chińska sieć społecznościowa.

Według oficjalnych danych Chiny zarejestrowały 1600 przypadków wirusa Covid Od 9 grudnia

READ  Cudzoziemcy opuszczą Kabul