Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

COVID-19: Michael Symes zaraził się wirusem pomimo pełnego harmonogramu szczepień

podstawowy
Lekarz i gospodarz Michel Symes potwierdził, że zaraził się Covid-19 w grupie France 2 w sobotę 20 listopada. Miałby dwie dawki szczepionek, ale miał „ponad sześć miesięcy po swoim drugim zastrzyku”.

Doktor i prezenter Michael Symes, gość programu „Jesteśmy na antenie” na France 2 w sobotę, 20 listopada, potwierdził, że zachorował na Covid-19. „Mogę ci powiedzieć, że dostałem Covida trzy tygodnie temu”, powiedzieli mu Laurent Roquier i Lea Salame, którzy zapytali go o piątą falę. Ale lekarz zaprzeczył, że otrzymał „podwójną szczepionkę”.

Kontynuował: „Nie będziemy opowiadać historii. Szczepionka nie chroni przed zarażeniem się wirusem, ale chroni przed niebezpiecznymi formami”. Według niego szczepionka „zapobiega zakażaniu ludzi, ponieważ osoby nieszczepione są znacznie bardziej zaraźliwe niż osoby zaszczepione”. Podobno przez dwa dni cierpiał na przeziębienie oraz „utratę smaku i zapachu przez trzy tygodnie”.

Przeczytaj także:
Michelle Symes: „Przestań oddawać głos antyszczepionkom, ci ludzie są niebezpieczni!

„Nie będziemy rozwijać niebezpiecznych postaci choroby”

W celu „reklamowania szczepienia” znalazło się wśród Pierwsza osoba do zaszczepienia, zapamiętać Wiadomości . aktualności. Potem „mija ponad sześć miesięcy po swoim drugim zastrzyku”, co wyjaśnia, jak mówi, dlaczego zachorował na Covid-19.

Przeczytaj także:
COVID-19: Czy Michael Symes naprawdę „naśladował” swoją szczepionkę? Sprawdziliśmy te „fałszywe wiadomości”.

Zapewnił go, że „fakt, że stanowimy zdecydowaną większość, którą należy zaszczepić, sprawia, że ​​jest to nieco uspokajające, ponieważ oznacza, że ​​nie zachorujemy na poważne formy choroby”. Jednak były gospodarz Health Magazine przyznał, że „zajęło trochę euforii”, aby szybciej znaleźć smak i zapach.

Przeczytaj także:
Michelle Simes i przeciwnicy szczepień: „Niech patrzą na siebie w lustrze i mówią: „Tak, dziś mogę zabijać ludzi”