Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Comedy Central — najlepszy serial komediowy i programy rozrywkowe

W ciągu 15 lat Comedy Central dał widzom wiele do śmiechu dzięki serialowi komediowemu, który emituje na swoim kanale. Każdego dnia można tam znaleźć uwielbienie przyjaciele gdzie Teoria Wielkiego WybuchuBez względu na sezon lub odcinek, zawsze czujesz się lepiej. Na kanale można również obejrzeć zapowiedź tej drugiej produkcji, która nazywa się Młody Sheldon. Główny bohater gra wielki Ian Armitage. Wśród najnowszych serii polecamy: Mike i Molly Z Melissa McCarthy i Billy Jardel I Analfabeta Z Anna Faris. Od czasu do czasu historia naszego kraju wspominana jest w polskiej wersji programu rozrywkowego Data cukrowa – pinta daktyliWyprodukowany przez stację w 2017 roku. Wśród najnowszych produkcji warto zwrócić uwagę na: Zobacz Pacze Statywy Klub komediowy. Obecnie stacja emituje już siódmy sezon Klubu Komediowego. Dla wszystkich miłośników komedii to wyjątkowa okazja do spędzenia weekendowego wieczoru w towarzystwie największych gwiazd komedii.

Sprawdź poniższą listę seriali, które sprawią, że będziesz się śmiać na Comedy Central.

przyjaciele

Kultowy serial z lat 90. Chyba nikt nie zna tej amerykańskiej produkcji i nie śledził losów sześciu nowojorskich przyjaciół: Rossa, Moniki, Rachel, Joey’a, Chandlera i Phoebe. Serial ma ponad 25 lat, ale jego żarty są nadal bardzo zabawne. Comedy Central transmituje wszystkie zabawne sezony.

Teoria Wielkiego Wzrostu

Teoria Wielkiego Wzrostu Ona z kolei jest hitem sprzed kilku lat, opowiadającym historię grupy sprytnych. Bohaterowie są geniuszami fizyki, matematyki, gier wideo i komputerów. Star Trek Nie mają przed nimi tajemnic. To inna sprawa z prawdziwym światem i kobiety nie mają o tym pojęcia. Na szczęście z pomocą przychodzi im seksowna sąsiadka Penny. Serial cieszył się dużą popularnością i przyciągnął przed ekranami telewizorów nawet osiemnaście milionów widzów. Jim Parsons Zdobył nawet Złoty Glob za rolę Sheldona. Wszystkie sezony są emitowane w Comedy Central, a jest ich 12! Zawsze można znaleźć bardzo ciekawy odcinek.

READ  Michael Douglas opowiada o swojej śmierci i o tym, jak planuje wykorzystać swój czas

Młody Sheldon

Jest to okazjonalna seria Teoria Wielkiego Wzrostu. Fabuła produkcji skupia się na dzieciństwie głównego bohatera. W młodszą wersję Sheldona gra Ian Armitage. Serial zdobył grono wiernych fanów. Na Comedy Central można oglądać 4 sezony, które były emitowane w Stanach Zjednoczonych.

Mike i Molly

Serial komediowy Mike i Molly Opowiada historię pary z Chicago. Bohaterowie zakochują się w sobie na spotkaniach Anonimowych Skarg. Główne role grają Billy Gardel i Melissa McCarthy, zdobywcy nagrody Emmy za swoją rolę w 2011 roku. Wyprodukowano sześć sezonów, a odcinki nadawane są codziennie rano.

Analfabeta

Akcja rozgrywa się w Napa w Kalifornii i opowiada historię dysfunkcyjnego duetu matka-córka. Po walce z uzależnieniem bohaterowie próbują odbudować swój związek i zachować trzeźwość, uczestnicząc w spotkaniach Anonimowych Alkoholików. Główną rolę gra Anna Faris. Allison Janney była nominowana do Złotego Globu za rolę drugoplanową, a także otrzymała dwie statuetki Emmy w latach 2014-2015. Wszystkie osiem sezonów można oglądać w Comedy Central, a odcinki nadawane są rano.

wyświetlacz prędkości

Można to również przeczytać w oficjalnym opisie Zobacz Pacze, Jest to program utrzymywany w ramach amerykańskiej umowy Late Night Talk Show Agreement. Do każdego z dwunastu odcinków prowadzący zaprasza znane osoby do dyskusji na wybrany temat. Na ekranie pojawiają się m.in. Marcin Gortat, Beata Pawlikowska czy Katarzyna Grochola, a także inne twarze polskiej sceny komediowej: Łukasz Lotek Lodkowski i Kacper Ruciński.

Klub komediowy

Klub komediowy To program rozrywkowy z udziałem najlepszych polskich komików. Zawiera zarówno programy dla weteranów, jak i młodych komików, którzy chcą przedstawić się widzom Comedy Central i opowiedzieć mnóstwo żartów na różne tematy.

następne drzwi

Śledzenie ciągu po sąsiedztwie Odbywa się w pododdziale domów jednorodzinnych, w których mieszkają zamożni Afroamerykanie. Wszystko zostaje wywrócone do góry nogami, gdy wprowadza się biała rodzina. Główne role grają Cedric the Entertainer, Max Greenfield, Tchina Arnold i Beth Behrs. Ta seria to zabawna rozrywka, która wprawi Cię w dobry nastrój od samego początku.

READ  Stefan Plaza: To jest „pozytywny punkt” dla gospodarza, który wyłania się z jego konfrontacji ze skarżącymi

Les Grasex

Ta historia opowiada o przygodach rodziny Graczyków, którzy uwielbiają brać udział we wszelkiego rodzaju konkursach. Częstym gościem w ich domu jest też sąsiad, łagodny kobieciarz, rumuński „Buła” Bułkowski. Ten popularny serial komediowy pochodził z lat 1999-2001 i zapewniał mnóstwo rozrywki. Obecnie można go oglądać na Comedy Central.

Data cukrowa – pinta daktyli

Data cukrowa – pinta daktyli Jest to cykl, w którym znane osobistości (aktorzy, komicy) przedstawiają wydarzenia z historii naszego kraju pod wpływem alkoholu. To polska wersja amerykańskiego programu rozrywkowego wyprodukowanego przez Comedy Central. Pierwszy sezon jest emitowany wieczorem.

Canton de South Park

Canton de South Park Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych seriali animowanych na świecie. Znany jest ze swojej wulgarności i mrocznego surrealistycznego humoru, który parodiuje rozmaite tematy. Jest skierowany do dorosłego odbiorcy i opowiada historię czterech ośmioletnich chłopców, którzy mieszkają w zupełnie nietypowym miasteczku w Kolorado. Każdy odcinek to nowa historia i nowe powody do śmiechu.

małe torby

To polski serial animowany dla dorosłych, który emitowany był w latach 2006-2011, a głównymi bohaterami jest czterech ośmioletnich chłopców oraz ich nauczycielka i higienistka. jak w Park Południowy Wulgarność nie maleje, podobnie jak okrutne sceny. Comedy Central (wieczorem!) emituje wersję bez cenzury.

Blok Ikeby

Impreza sąsiedzka to polski serial animowany dla dorosłych, opowiadający historię trzech nierozłącznych przyjaciół Grochowa. Prowadzą pełne przygód życie w jednej z warszawskich wież i każdego dnia mierzą się z problemami, z którymi wszyscy się borykamy: jak wybrać najlepszą laskę, jak uciec przed psami, czy jak najtaniej się upić. Produkcja często nawiązuje do aktualnych wydarzeń i prawdziwych ludzi.