Clermont dodaje LOSC do swojej listy polowań

Cztery remisy i trzy porażki. W poszukiwaniu sukcesu od drugiego dnia Claremont otrzymał stopę LOSC na Stade Gabriel-Montpied w imieniu dziesiątego dnia Ligue 1. Lille uzupełnił punkty przed przerwą międzynarodową i utrzymał trzy sukcesy, w tym ostatni, prestiż, przeciwko Olympique de Marseille. Początkujący pojawił się przy 4-2-3-1, z Mohamedem Bayo – dwukrotnie najlepszym strzelcem i podającym z Gwineą podczas przerwy międzynarodowej. Mastify zostały pozbawione – od tak dawna? Napisane przez Svena Putmana i szczegółowo opisane przez Dagalo Fonte. Timothy Weah stanął na czele ataku pod nieobecność aresztowanego Yilmaza.

Co następuje po tej reklamie

Ten mecz był rozgrywany w stałym tempie. Głównym graczem w tym meczu był ten, który wyróżniał się na pierwszym miejscu w obronie. Po dośrodkowaniu Gabriela Gudmundssona z lewej strony pola Claremont Vital Nesimba wyprzedził gola Renato Sancheza w daleki róg (ósmy). Na posiadaniu wspólnej piłki skorzystali miejscowi, którzy przez Johana Justina martwili bramkarza mastifa. Jednak cios syna trenera, daleki i unoszący się w powietrzu, został maksymalnie odbity przez Ivo Gerbica (19). W mocnym momencie Clermontois znalazł błąd dzięki swojej kongijskiej drużynie, Vital N’Simba, w poszukiwaniu wolnej piłki przed polem Lille (1-0, 32). Jego pierwszy cel.

LOSC upada po trzech sukcesach

Po otwarciu wyniku, który został zatwierdzony przez sędziego po użyciu VAR, LOSC odzyskało kontrolę nad operacjami. Ale Timothy Weah natknął się na Achima Zidadkę, trzeźwiejącego głową, a Chica, który podążał za nim, zobaczył, jak jego samolot został odparty przez Arthura Desmusa (35). Przed przerwą Clermontowi nie udało się podwoić zakładu. Po małej uczcie Jasona Berthomiera przy wejściu na dach, Jodel Dossou mocno uderzył w małą zewnętrzną kratkę (45+2). Po małej lekcji zadanej broniącemu tytułu przez debiutanta, drugi rozdział został przywrócony na korzyść mieszkańców Północy. Ale Lille nie otrzymał długo oczekiwanej kary po rozdaniu Vitala Nsimby w jego okolicy. Napastnik Claremont po raz pierwszy dotknął piłki w udo (54. miejsce).

READ  Dramat w Doha, Saudyjczycy obalają Basilisti Messiego

Nieskomplikowany, Overnights miał sporo okazji. Kiedy padł rzut wolny Berthomiera, Florent Ogier nie był w formie (58. miejsce). Po serii podań z nóg Jodel Dossou zobaczył, jak jego strzał oddał Ivo Grbic (63. pozycja). Wejście Jonathana Davida (71) dało drugi oddech atakowi Lil, bez inscenizacji scen. Jako dobry ojciec Jose Fonte próbował coś zmienić, ale kapitan Lille widział, jak jego prawą nogą dobrze rządzi Arthur Desms (82). Początkujący awansował i nie zrezygnował z trzeciego zwycięstwa w sezonie. Po Troyes i Bordeaux rodzina Clermontois porzuciła Lille i dała sobie trochę powietrza w drugiej części tabeli (jedenastej). Noc (ósma) powróciła do ciemności.