Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Clement Peon wyszedł i ogłosił, że jedzie do Polski w „strefie anty-LGBT”.

Clement Peon wyszedł i ogłosił, że jedzie do Polski w „strefie anty-LGBT”.

„Mówienie dzisiaj o mojej orientacji seksualnej nie jest nieprzyzwoite ani intymne”. W wywiadzie prasowym Upór W biuletynach w środę, 9 grudnia, minister do spraw europejskich Clement Beyonc po raz pierwszy publicznie mówi o swoim homoseksualizmie. „Jako sekretarz stanu ds. Europejskich mam dodatkową odpowiedzialność. Uważa, że ​​muszę walczyć o szerzenie tolerancji”.

Wydarzenie zostało zrealizowane przez placówkę medialną 25 rocznica wydania Gay Magazine, Co nie jest trywialne. Clement Beyonc 39, 39, przedstawiciel Ministerstwa Spraw Europejskich, mówi, że chce Szanowanie praw LGBTQ + w UniiKraje takie jak Polska czy ciężka praca jaką znamy Węgry Pomnóż przypadki łamania praw tej społeczności.

Udaj się do strefy „LGBT Resistance”

W Polsce strefy „anty-LGBT” zostały utworzone wewnętrznie, bez sprzeciwu konserwatywnego rządu. Obszary określone przez prezydent Ursulę van der Leyen jako „bez człowieczeństwa” Przemówienie do jego szkoły 16 września.

W swoim wywiadzie Upór, Clement Peon zapowiada, że ​​odwiedzi jeden z tych regionów w 2021 roku. „Poparłbym jedno ze stowarzyszeń broniących prawa do aborcji” – wyjaśnia. „Pochodzę z rodziny, do której deportowano ludzi, bo dwa pokolenia temu byłem Żydem. Jest bardzo podobny do mnie. Jednak nie lubię, gdy ludzie mówią, że ścigam obszary „inne niż LGBT”. Ponieważ jestem gejem. Szkoda byłoby powiedzieć, że walczę o siebie w tej walce. „

15 listopada Komisja Europejska przedstawiła swój Plan walki z dyskryminacją LGBT. Mówiła o pożądaniu Zintensyfikuj retorykę anty-LGBTQ + i walkę z przestępczością lub przestępczością W krajach Unii.

Redakcja poleca


Czytaj więcej

READ  Polska - 5 stycznia - 01.05.2024 o 08:12 Czynniki do obejrzenia