Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ciąża Rihanna: Odważ się w obcisłej sukience z dekoltem XXL

Ciąża Rihanna: Odważ się w obcisłej sukience z dekoltem XXL

Obecnie w Mediolanie na Fashion Week, Rihanna wywołała spore poruszenie podczas romantycznego wieczoru ze swoim chłopakiem A$ap Rocky. Powiększenie.

Od 22 lutego odbywa się słynny Milan Fashion Week. Z tej okazji wiele celebrytów wywołało sensację podczas różnych pokazów. W najbliższą sobotę 26 lutego odbył się słynny pokaz Guccito oznaczało duchy.

Marka couture zaprezentowała swoją nową kolekcję oraz współpracę roku: Gucci x adidas. Nieoczekiwane partnerstwo zakończy się sukcesem. I to nie jedyna rzecz, która sprawiła, że ​​ludzie rozmawiali o serialu, w rzeczywistości piosenkarka Rihanna wyglądała zaskakująco bardziej efektownie niż kiedykolwiek podczas pokazu mody Gucci u boku swojej ukochanej A$ap Rocky.

Seksowny wygląd na romantyczny wieczór

Wieczorem para poszła do restauracji w Mediolanie i zrobiła awanturę. Piosenkarka Rihanna postawiła na wspaniałą sukienkę Gucci bodycon z dekoltem XXL, który podkreśla jej dziecięcy guz. Miała też na sobie fioletowy płaszcz ze sztucznego futra oraz parę sznurowanych butów i dżetów. Nieoczekiwany wygląd wywołał sensację w sieci.

Od czasu ogłoszenia ciąży Rihanna kołysze się modnym wyglądem, a przede wszystkim tworzy szum wokół swoich strojów, aby podkreślić jej okrągły brzuch. Jedno jest pewne, gwiazda zawsze będzie świecić podczas swoich wyjść.

———————————-

Przeczytaj także: Rihanna, w ciąży, Dades na czystym szczycie i pokazuje swój dziecięcy guzek

READ  Zagraj w dzisiejszą sieć w 5 minut!