Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cholet: Kim Tilly zostanie usunięty z oskarżenia z powodu guza

Cholet: Kim Tilly zostanie usunięty z oskarżenia z powodu guza

Źródło zdjęcia: Lillian Bourdon

Betclic ELITE – Wielki cios dla Cholet Basket, który będzie musiał zwolnić Kim Tillie. Wnętrze zostanie poddane operacji guza jądra i będzie nieobecne na czas nieokreślony od 5 kwietnia.

Oprócz różnych nieobecności (Gaylor Curier i TJ Campbell), mówi o tym Cholet Basket Kim Tilly (14.10, 34 lata) będzie nieobecny na czas nieokreślony. 34-letni informator ma przejść operację guza jądra. Będzie jednak obecny w pierwszym meczu półfinału FIBA ​​​​Europe Cup przeciwko estońskiej drużynie PC Kalev / Kramu w środę. Były reprezentant Francji opuści swoich partnerów 5 kwietnia, w dniu rewanżu.

W tym sezonie Kim Tillie notował średnio 4,8 punktu, 3,4 zbiórki i 1,3 asysty przez 17 minut gry w 25 meczach Betclic ELITE. Gracz cienia, będzie go bardzo brakowało w Cholet Basket pod koniec sezonu. Club Moges wygląda na zmęczonego, o czym świadczy ich porażka z Paris Basketball w sobotę i będzie musiał dojść do siebie. Dopiero okaże się, czy klub będzie mógł liczyć na zastępstwo medyczne. Z pięcioma obcokrajowcami na kontrakcie (Artis, Ellis, Patton i Bliznyuk oraz kontuzjowany Campbell), nietrenowany zawodnik może być wystawiony na pole oprócz meczów Betclic ELITE. Na awans zawodnika do Pucharu Europy FIBA ​​było już jednak za późno.

przez

27 marca 2023 o 10:52

Kto napisał ten dokument?

Theo Tetard

Herbatnik

Pożegnaj się z reklamami i zachęć do pracy dzięki codziennym relacjom z francuskiej koszykówki!

READ  Klaus zdecydował się na swoją przyszłość!