Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlene z Monako jest w rzeczywistości w gorszej sytuacji: księżniczka na odwyku?

przetrzymywany w RPA od marca, Charlene z Monako Nie tylko poradzi sobie z poważną infekcją ucha, nosa i gardła, jak twierdzą nieletni… według informacji w magazynie Tutaj, opublikowanym 5 listopada 2021 r., stan zdrowia księżniczki jest w rzeczywistości bardziej niepokojący niż oficjalna wersja: w rzeczywistości żona księcia Alberta jest Uzależniony od wielu lat od „niebezpiecznej kombinacji tabletek nasennych” Będzie próbował odzwyczaić się od piersi tak bardzo, jak tylko będzie mógł.

Według źródła znajdującego się blisko pałacu, cytowanego przez pismo, wszystko zaczęło się od środków przeciwbólowych.Leczy starą ranęPrzez 9 lat księżniczka Charlene nie byłaby w stanie przetrwać bez swojej mieszanki zbóż:Pochodne Stilnox, Imovane i CarfentanilUzależnienie, które koreluje również z jego głębokim dyskomfortem związanym z The Rock:Nie mogła już znieść presji i nienawiści niektórych członków rodziny, którzy przez dziesięć lat sprawiali, że cierpiała w milczeniu.Mówi się, że 43-letni były sportowiec również cierpi na: zaburzenia odżywiania, Oprócz „Prawdziwe, przewlekłe problemy laryngologiczne”.

Oficjalnie motywowana misją ochrony nosorożca, księżniczka Charlene opuściła księstwo na początku roku, mając nadzieję, że wyzdrowieje, dając sobie dwutygodniową przerwę w swoim ojczystym kraju, pozostawiając swoje dzieci Jacka i Gabriellę (6 lat) z tyłu… Umieściła swoje torby w wyjątkowym miejscu.Jak izolacja od świata: Rezerwat gry Tanda, położony w rejonie KwaZulu-Natal (trzy godziny jazdy od Durbanu), gdzie Charlene zamieszkała w luksusowej willi iZulu. Willę możemy również zobaczyć na zdjęciach na Instagramie.

Improwizowane Centrum Detoksykacji

Niestety księżniczka nie odczuła ulgi, na jaką liczyła, ze względu na problemy z uszami, nosem i gardłem, z powodu których w ostatnich miesiącach musiała kilkakrotnie poddawać się operacji. Książę Albert też by się martwił o zdrowie żony Kolejność odstawiania od piersi : „Jeśli uzależnienie Charlene jest całkowicie tabu dla The Rock, wszyscy są tego świadomi. Więc Albert wykorzystał swoją odległość geograficzną, aby poprosić go, aby wszystko zatrzymał. Charlene skłoniła się do swojej woli’, względne raporty.

READ  Po tym, jak został oskarżony o „gwałt wiedźmy”, thriller 365 Dni będzie miał kontynuację na Netflix.