Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chantal Ladsous, tragiczna śmierć syna Alexa w wieku 21 lat: „Wielki szok, tsunami”

Jeśli jest temat, który Chantal Ladsous Nie lubi być wyczarowywany podczas wywiadów, to właściwie śmierć jego syna Alexa w 1996 r. Ofiara strasznego wypadku samochodowego w wieku zaledwie 21 lat, największy komik i Michel Ansu zostawił matkę w głębokim żalu. W rozmowie z programem Wyolbrzymiać, odsłonięty wyłącznie przez Rozrywka telewizyjna73-letnia aktorka przyznała się do tego strasznego zniknięcia.

Podczas tego wywiadu – wyemitowanego 6 listopada od 23:10 w paryskiej premierze – felietonista at duże głowy W RTL czule wspominała, jak się czuła, gdy dowiedziała się o śmierci syna. Konfrontując się z gospodarzem Corinne, komik udostępnił ”Ogromny szok„i”tsunami„To była emocja zrodzona ze zniknięcia jej dziecka w jej życiu. Bazując na sile tego doświadczenia, Clemens i matka Juliana wyznali później, że była w stanie opłakiwać:”Kocham życie tak bardzo, że przezwyciężyłam je. I dodając z emocjami:kość wciąż we mnie„Jak uchwycone w myśli”.codzienniedo swojego najstarszego syna.

W rozmowie z Luksus Jordanii w Pokaż deluxe W 2020 roku Chantal Ladsous była już zachwycona tematem Alexa. Dramat jest nieruchomypalenie„Dla tej ostatniej, która często przesłuchiwała ją w tej sprawie. Nawet jeśli okazała rzadkie zwierzenia w prasie, aktorka wyznała, że ​​miała wiele problemów z rozmową na ten temat:”Zawsze jest coś we mnie, co sprawia, że ​​cierpię, gdy tylko o tym rozmawiamy”, wyraziła. Kontynuując:Jednocześnie jest to także sposób na jego ożywienie. Skoro o tym mowa, może może pomóc ludziom, którzy też to mieli… ale to prawda, że ​​zawsze jest bardzo wrażliwy”.

Wywiad z Chantal Ladsous można znaleźć w serialu Wyolbrzymiać, wyemitowany w sobotę 6 listopada od 23:10 w paryskiej premierze.

READ  Odzyskaj 15:00 Multiplex / Ligue 1 / D35 / Multiplex / SOFOOT.com