Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CEO Goya ponownie odwiedza Polskę i Ukrainę, aby przekazać pilne przesłanie pokoju, aby zapobiec światowemu kryzysowi żywnościowemu

CEO Goya ponownie odwiedza Polskę i Ukrainę, aby przekazać pilne przesłanie pokoju, aby zapobiec światowemu kryzysowi żywnościowemu

„L”Ukraina Jest jednym z największych eksporterów artykułów rolno-spożywczych, a ten rok to przełomowy sezon rolniczy. Wielu ukraińskich rolników zostało żołnierzami. Jeśli nie zakończymy tej wojny teraz, rolnicy nie będą mogli uprawiać i eksportować zasobów, których świat potrzebuje do przetrwania. Bob Onano powiedział podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich agiewnikach w czwartek, 12 maja 2022 r., która zbiega się z rocznicą objawień Matki Boskiej we wsi Hruszew w Ukraina12 maja 1914 r.

Pod przewodnictwem Rycerzy Kolumba, którzy pomogli diecezji częstochowskiej stworzyć dom dla 100 sierot, druga humanitarna misja Goi przerodziła się w misję duchową do Polski iUkraina Aby odpowiedzieć na ostatnie wezwanie papieża Franciszka do modlitwy. Simon Chesick, dyrektor ds. rozwoju Knights International w Knights of Columbus powiedział:Europa. Dziś widzimy, że najbardziej bezbronne są ukraińskie rodziny, kobiety i dzieci, a my jako rycerze nie możemy przejść obojętnie obok ich cierpienia. »

Poprzez Goya Cares misja ta kontynuuje zaangażowanie Goyi w opiekę nad kobietami i dziećmi i obejmuje organizacje finansujące, takie jak Airborne Recovery Team, Rycerze Kolumba i Siostry Matka Boska Miłosierdzia, którzy poprzez swoją pierwotną misję prowadzą „Domy Miłosierdzia” i zapewniają bezpieczną przystań dla kobiet i dziewcząt zagrożonych lub znajdujących się w sytuacji wyzysku.

„Bóg stworzył ludzkość, a ludzkość stworzyła wszelkie środki do samozniszczenia. Musimy porzucić broń nienawiści i niszczycielskiej wojny oraz w pełni przyjąć moc Boga i modlitwy. Mam nadzieję, że miłość i ochrona ludzkości zatriumfuje i położy kres nienawiści i zniszczenia” – kontynuował Bob Onani.

Ponad połowa z 7,5 miliona dzieci na Ukrainie została wysiedlona w wyniku wojny. Zginęło 219 dzieci, a 398 zostało rannych. 121 000 dzieci zostało przeniesionych do Rosji. Chociaż wiele dzieci uciekło z matkami, inne zostały odseparowane od rodzin lub wysłane same w nadziei, że będą bezpieczne. Lotniczy zespół ratowniczy uratował ponad 700 sierot i ponad 1000 ukraińskich uchodźców.

READ  „Widziałeś Space Jam 2?”

Dopóki szaleje wojna Putina, Ukraina A tam, gdzie objawia się zło, będziemy tam, aby chronić najbardziej bezbronne dzieci Boże. To, czego nauczyłem się podczas moich pięciu operacji wojskowych jako zielony dowódca armii amerykańskiej, to to, że wojna kradnie niewinność. Musimy chronić najbardziej niewinnych ludzi. „Te dzieci zasługują na bezpieczeństwo i miłość Pana” — powiedział Jeremy Locke, kierownik operacyjny w Air Recovery Group.

Podczas gdy tej wojnie towarzyszy duże zapotrzebowanie na żywność i zapasy, Goya powraca również z tysiącem różańców pobłogosławionych przez papieża Franciszka i ponad 60 000 różańców podarowanych przez Amerykanów, darowizna, która rozpoczęła się od wystawienia różańca przez Shannona Haasa z San Antonio. , Teksasktóre w cudowny sposób zamieniły się w dziesiątki tysięcy dodatkowych basenów, które nie zostały jeszcze ukończone.

W ramach swojej misji Goya przekazał milion funtów żywności na rzecz Global Empowerment Mission (GEM). „Goya jest głównym partnerem GEM Food. Pracowaliśmy razem przy wielu globalnych i amerykańskich katastrofach. Produkty Goya znajdują się również w obu zestawach Bstrong GEM Family Essentials. Jest to jedno z naszych najważniejszych i najważniejszych partnerstw. Są uważni i zawsze gotowy do wspierania pojawiających się przyczyn” Michael Capone, szef Global Empowerment Mission.

Goya Cares to globalna inicjatywa mająca na celu zwalczanie handlu dziećmi i pielęgnowanie duszy poprzez wspieranie organizacji, które chronią życie kobiet i dzieci. Poprzez Goya Gives, Goya przekazała ponad siedem milionów funtów żywności w ciągu ostatnich kilku lat w odpowiedzi na pandemię, klęski żywiołowe i kryzysy humanitarne.

Aby dowiedzieć się więcej o Joya, odwiedź stronę www.goya.com.

O Joya Foods: Powstała firma Goya Foods, Inc. Założona w 1936 roku jest największą hiszpańską firmą spożywczą w Stanach Zjednoczonych. Firma stała się liderem w branży spożywczej i przyprawowej w Ameryce Łacińskiej. Goya produkuje, pakuje i dystrybuuje ponad 2500 wysokiej jakości produktów spożywczych z Hiszpanii, Karaibów, Meksyku oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Produkty Goya wywodzą się z tradycji kulinarnych hiszpańskich społeczności na całym świecie. Produkty Goya, oparte na połączeniu oryginalnych składników, ostrych przypraw i praktycznych procedur przygotowania, są idealne dla wszystkich smaków i na wszystkie stoły. Aby dowiedzieć się więcej o Goya Foods, odwiedź www.goya.com

READ  Top Chef: Finalista Pucharu Świata jest oddzielony od swojej żony na wszystkich frontach

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Natalia J. Maniscalco
845 659-6506/[email protected]

obrazek – https://mma.prnewswire.com/media/1817085/DSC00940.jpg

logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

Źródło: Goya Foods, Inc.