Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 ulubionych dań, francuskie zamówienie

Uchwyć C8 Direct / Dziesięć ulubionych dań Francuzów

Dziennikarz i ekspert kulinarny Raphael Marshall gościł we wtorek, 28 czerwca „Dziesięć ulubionych dań, Order Francuzów” na C8. Okres rozkwitu, który pozwolił niektórym widzom odkryć jego zrelaksowaną i zabawną osobowość. Na Twitterze jego styl animacji był nieco podzielony.

W ten wtorek, 28 czerwca 2022 r., C8 pokazał swoim widzom odkrycie dziesiątki Ulubione dania francuskie. obok Yannick Alleno, trzygwiazdkowy szef kuchni na czele prawie dwudziestu instytucji na całym świecie, dziennikarz Rafael Marshall zrezygnował z rankingu na podstawie ankiety przeprowadzonej przez Instytut CSA. To także okazja do spotkania z ambasadorami jurysdykcji regionalnych lub zagranicznych. I tak prezenter udał się na spotkanie z Loicem Villeminem, największym szefem kuchni Lorraine za sterami Toya’s, aby odkryć najlepszą wersję tego. quiche, zajął siódme miejsce. Szczególnie nauczyłeś się, że dobre quiche zawiera duże kawałki wędzonego boczku, nie serI jest zjadany raczej „drżąc”.

Rafael Marshall też wybrał najlepszych gulasz cielęcy de Paris, danie podniosło się na szóste miejsce w rankingu, testując propozycje czterech brasserie. Zwycięzca Paula Burta został wybrany w 11. dzielnicy, która jest uważana za bardziej wrażliwą niż inni. Przeplatany grami, takimi jak konkurs degustacyjny Pieprz Między Rafaelem Marshallem a Yannick Allenoczy nawet francusko-włoski mecz pizzy, w programie wydestylowano także prawdziwe bryłki kultury gastronomicznej.

Okazja do poznania pochodzenia niektórych nazw potraw, dowiedzenia się, że w Maroku jest ponad 160 rodzajów kuskusu, że Francuzi jedzą więcej pizzy niż Włosi lub odkrycie istnienia Louchbema, sekretnego slangu rzeźników . w celu poruszenia tematu raclette, drugie danie w rankingu, Raphael Marshall zgromadził w Courchevel największych kucharzy Alp, a następnie zorganizował zawody między szefem kuchni Yannickiem Alléno i jego synem Antoine. Podczas gdy pierwsza z nich musiała przygotować pyszną wersję, druga miała za zadanie przygotować przepis na uliczne jedzenie. Bardzo wzruszająca scena od śmierci Antoine’a Alleño tragiczny wypadek samochodowy Tuż po nakręceniu serialu. Twittos miał wzruszającą myśl dla swojego taty i całej jego rodziny…

READ  Gry wideo na wszystkie telefony komórkowe

Pod koniec programu zdradził, że ulubionym daniem Francuzów jest kurczak i frytki. Wysoka pozycja zaskoczyła niektórych internautów. Zgodnie z ich komentarzami na Twitterze przez cały wieczór, program ogólnie zyskał dobrą obserwację. Prezenterka, która swoje pierwsze kroki stawiała w telewizji jako felietonistka programu William w południe W C8 była trochę rozdarta: niektórzy uważali ją za „krzyczącą” i zbyt przezabawną. Pomiędzy wybuchami dźwięków i śmiechu młoda kobieta nie wahała się dać od swojej osoby, aby rozjaśnić program. Niektórzy tweeterzy wezwali ją do zastąpienia Julie Andrew, dziennikarki kulinarnej o spokojniejszym usposobieniu.

Inni wręcz przeciwnie, polubili ten entuzjazm i uznali jego duet wspólników z Yannickiem Alléno za bardzo udany. Niech się radują, bo drugi pokaz duetu, tym razem poświęcony deserom, powinien wyemitować podczas wakacji w C8.