Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena nowego iPhone’a SE, nie wierzę własnym oczom (-70%)

Cena nowego iPhone’a SE, nie wierzę własnym oczom (-70%)

Musisz to zobaczyć, aby w to uwierzyć! Apple iPhone SE jest teraz dostępny za jedyne 188,99 € na Amazon, zamiast 629 w normalnych czasach. Jest to model drugiej generacji ze 128 GB pamięci wewnętrznej, odnowiony, co powinno zaoszczędzić około 440 EUR lub 70% w porównaniu z ceną podstawową trzeciej generacji. Po co je łączyć równolegle? Po prostu dlatego, że ich karta techniczna jest prawie identyczna. W rzeczywistości, oprócz systemu operacyjnego, układu i ilości pamięci RAM, prawie nic lub nic się nie zmienia. A te parametry techniczne, proste dane są znikome w świetle pozostałych elementów urządzenia.

Skorzystam z oferty

Tym samym iPhone SE i iPhone SE 2 trzeciej generacji oferują 4,7-calowy ekran z biometrycznym odblokowaniem za pomocą czytnika linii papilarnych (Touch ID). Jako bonus będziesz mógł skorzystać z zupełnie nowej baterii, ponieważ Amazon wymienia ją jeszcze przed wysłaniem telefonu komórkowego. To wyraźna zaleta zakupu odnowionego smartfona, w porównaniu do zwykłego zamawiania „używanych” urządzeń. Jak na urządzenie o tak niskiej cenie to bardzo dobry wybór, tym bardziej, że producent jest jednym z najbardziej znanych.

Marka Apple jest jedną z najlepszych

I tak z iPhone SE 2 za mniej niż 200 euro tutajMożesz skorzystać z wiedzy firmy Cupertino, która tworzy również MacBooka Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Producent znany jest z wysokiej jakości obsługi klienta w swoich uznanych sklepach, ale nie tylko. Masz zatem prawo do otrzymywania regularnych aktualizacji co miesiąc. Te funkcje poprawiają bezpieczeństwo Twojego urządzenia i coraz lepiej chronią Cię przed hakerami po wykryciu poważnej luki w zabezpieczeniach. Ale to nie wszystko, ponieważ wiemy również, że iPhone SE trzeciej generacji jest dostarczany z automatycznie instalowanym App Store.

Skorzystam z oferty

App Store pozwoli Ci zainstalować miliony darmowych aplikacji, takich jak Feedly, aby śledzić wiadomości lub sieci społecznościowe, takie jak WhatsApp, Facebook i Instagram. Z iPhonem SE trzeciej generacji wiedz, że możesz także robić świetne zdjęcia, ponieważ urządzenie ma 12-megapikselowy czujnik z tyłu, który również został zintegrowany z drugą generacją. Ta jednostka fotograficzna jest szerokokątna i korzysta ze stabilizacji optycznej (OIS), która idealnie nadaje się do unikania rozmytych ujęć w ruchu. Jest naprawdę bardzo praktyczny na co dzień i wiemy, że możemy go przetestować sami w rzeczywistych warunkach.

READ  Matematycy poszukiwali tego niekończącego się wzoru przez 50 lat

iPhone SE to najlepszy stosunek jakości do ceny od Apple

Podczas gdy wysokiej klasy iPhone’y są zwykle zbyt drogie, aby zadowolić podróżników z ograniczonym budżetem, oferowany tutaj iPhone SE drugiej generacji jest bardzo przystępny cenowo. Trzeba jednak powiedzieć, że ją pamiętamy Jego cena to tylko 188,99 euro zamiast 529 euro ! Zaoszczędzone 440 € wystarczy na zakup drugiego smartfona dla zabawy. Oczywiście żartujemy: zamiast tego skorzystaj z tego, aby zadowolić znajomych lub zafundować sobie wizytę w restauracji.

Bateria iPhone’a SE 2 ma pojemność 2018 mAh, zgodnie z rozbiórkami dokonanymi przez tych, którzy mieli dostęp do komponentów ukrytych pod maską. Dzięki temu akcelerometr i żyroskop są dostępne do sesji gier wideo, a Wi-Fi pozwala AirDrop działać w celu wysyłania plików znajomym w ciągu kilku sekund. Jest to również jedna z głównych zalet iPhone’a SE drugiej generacji: jego zdolność do oferowania niektórych najpopularniejszych funkcji Apple, w tym funkcji Handoff i tworzenia kopii zapasowych w iCloud. To, jak sama nazwa wskazuje, zapisuje twoje dane online, abyś mógł je znaleźć w dowolnym momencie.

Skorzystam z oferty