Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena nowego iPhone’a SE, nie wierzę własnym oczom (-70%)

Cena nowego iPhone’a SE, nie wierzę własnym oczom (-70%)

Musisz to zobaczyć, aby w to uwierzyć! Apple iPhone SE jest teraz dostępny za jedyne 188,99 € na Amazon, zamiast 629 w normalnych czasach. Jest to model drugiej generacji ze 128 GB pamięci wewnętrznej, odnowiony, co powinno zaoszczędzić około 440 EUR lub 70% w porównaniu z ceną podstawową trzeciej generacji. Po co je łączyć równolegle? Po prostu dlatego, że ich karta techniczna jest prawie identyczna. W rzeczywistości, oprócz systemu operacyjnego, układu i ilości pamięci RAM, prawie nic lub nic się nie zmienia. A te parametry techniczne, proste dane są znikome w świetle pozostałych elementów urządzenia.

Skorzystam z oferty

Tym samym iPhone SE i iPhone SE 2 trzeciej generacji oferują 4,7-calowy ekran z biometrycznym odblokowaniem za pomocą czytnika linii papilarnych (Touch ID). Jako bonus będziesz mógł skorzystać z zupełnie nowej baterii, ponieważ Amazon wymienia ją jeszcze przed wysłaniem telefonu komórkowego. To wyraźna zaleta zakupu odnowionego smartfona, w porównaniu do zwykłego zamawiania „używanych” urządzeń. Jak na urządzenie o tak niskiej cenie to bardzo dobry wybór, tym bardziej, że producent jest jednym z najbardziej znanych.

Marka Apple jest jedną z najlepszych

I tak z iPhone SE 2 za mniej niż 200 euro tutajMożesz skorzystać z wiedzy firmy Cupertino, która tworzy również MacBooka Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Producent znany jest z wysokiej jakości obsługi klienta w swoich uznanych sklepach, ale nie tylko. Masz zatem prawo do otrzymywania regularnych aktualizacji co miesiąc. Te funkcje poprawiają bezpieczeństwo Twojego urządzenia i coraz lepiej chronią Cię przed hakerami po wykryciu poważnej luki w zabezpieczeniach. Ale to nie wszystko, ponieważ wiemy również, że iPhone SE trzeciej generacji jest dostarczany z automatycznie instalowanym App Store.

Skorzystam z oferty

App Store pozwoli Ci zainstalować miliony darmowych aplikacji, takich jak Feedly, aby śledzić wiadomości lub sieci społecznościowe, takie jak WhatsApp, Facebook i Instagram. Z iPhonem SE trzeciej generacji wiedz, że możesz także robić świetne zdjęcia, ponieważ urządzenie ma 12-megapikselowy czujnik z tyłu, który również został zintegrowany z drugą generacją. Ta jednostka fotograficzna jest szerokokątna i korzysta ze stabilizacji optycznej (OIS), która idealnie nadaje się do unikania rozmytych ujęć w ruchu. Jest naprawdę bardzo praktyczny na co dzień i wiemy, że możemy go przetestować sami w rzeczywistych warunkach.

READ  Te nastolatki dają sobie darmowe przejazdy do końca życia w metrze dzięki niesamowitej metodzie! - Tuxboard

iPhone SE to najlepszy stosunek jakości do ceny od Apple

Podczas gdy wysokiej klasy iPhone’y są zwykle zbyt drogie, aby zadowolić podróżników z ograniczonym budżetem, oferowany tutaj iPhone SE drugiej generacji jest bardzo przystępny cenowo. Trzeba jednak powiedzieć, że ją pamiętamy Jego cena to tylko 188,99 euro zamiast 529 euro ! Zaoszczędzone 440 € wystarczy na zakup drugiego smartfona dla zabawy. Oczywiście żartujemy: zamiast tego skorzystaj z tego, aby zadowolić znajomych lub zafundować sobie wizytę w restauracji.

Bateria iPhone’a SE 2 ma pojemność 2018 mAh, zgodnie z rozbiórkami dokonanymi przez tych, którzy mieli dostęp do komponentów ukrytych pod maską. Dzięki temu akcelerometr i żyroskop są dostępne do sesji gier wideo, a Wi-Fi pozwala AirDrop działać w celu wysyłania plików znajomym w ciągu kilku sekund. Jest to również jedna z głównych zalet iPhone’a SE drugiej generacji: jego zdolność do oferowania niektórych najpopularniejszych funkcji Apple, w tym funkcji Handoff i tworzenia kopii zapasowych w iCloud. To, jak sama nazwa wskazuje, zapisuje twoje dane online, abyś mógł je znaleźć w dowolnym momencie.

Skorzystam z oferty