Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Celine Dion na rozdaniu nagród Grammy: Jej nagłe pojawienie się nie poprawia jej zdrowia?  Jasna opinia biegłego

Celine Dion na rozdaniu nagród Grammy: Jej nagłe pojawienie się nie poprawia jej zdrowia? Jasna opinia biegłego

Fani Celine Dion nie kryli radości. Choć piosenkarka cierpi na syndrom sztywnej osoby, ogranicza swoje wystąpienia publiczne. Tylko w niedzielę 4 lutego 2024 r Zrobiła furorę występując na scenie rozdania nagród Grammy w Los AngelesAby wręczyć nagrodę Taylor Swift.
Z tej okazji Słynna artystka ubrała się w długi płaszcz i przybyła idąc na ramieniu swojego najstarszego syna Rene Charles. Według neurolog Doni Mahjoub, z którą rozmawiali nasi koledzy z BFMTV, wybór ubioru Celine Dion był dobrze przemyślany. „W tułowiu i kończynach dolnych występuje sztywność, której niewiele ukrywa za tym uśmiechem i tym płaszczem.– analizowała na początku.

Jest to choroba autoimmunologiczna, która uniemożliwia łatwe kurczenie się i rozluźnianie mięśni. Jest to choroba powodująca niepełnosprawność i mogąca skutkować upadkiem. Skurcze mogą być bolesne i mogą im towarzyszyć inne objawy. Zaskoczeniem było widzieć ją, powiedzmy, „mającą się dobrze”, mimo że jest niepełnosprawna z powodu tej choroby.„, ona kontynuowała.
Jeśli więc Celine Dion się uśmiechała, to nagłe pojawienie się nie do końca poprawiło jej stan zdrowia. Wciąż jest mało prawdopodobne, że będzie mogła ponownie wyjść na scenę, aby wystąpić w przedstawieniu. Dowodem na to jest fakt, że syn ostatecznie odsunął się od niej po tym, jak upewnił się, że jego matka jest w stanie samodzielnie stanąć.

Celine Dion ujawniła, że ​​w 2022 roku zdiagnozowano u niej rzadką chorobę

Słynna piosenkarka ogłosiła, że ​​w 2022 roku będzie cierpieć na rzadką chorobę.Od dłuższego czasu borykam się z problemami zdrowotnymi i nie jest mi łatwo sobie z nimi poradzić. Z wielkim smutkiem muszę wam powiedzieć, że nie będę gotowy na wznowienie mojej europejskiej trasy w lutym– powiedziała swoim fanom na Instagramie 8 grudnia 2022 roku.
Od tego czasu aktualne informacje na temat jego stanu zdrowia przekazuje często siostra artysty, Claudette Dion. Dała jasno do zrozumienia, że ​​robi wszystko, co w jej mocy, aby znaleźć swoją publiczność.

READ  Te 2 euro monety, które mogą być warte ponad 2000 euro, jeśli je masz!