Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CD Projekt twierdzi, że Cyberpunk 2077 Part 2 jest oficjalnie w fazie rozwoju

CD Projekt twierdzi, że Cyberpunk 2077 Part 2 jest oficjalnie w fazie rozwoju

W Relacje z inwestorami, Adama Badowskiego Kontynuacja potwierdzona Cyberpunka 2077 On był Oficjalnie w fazie rozwojuKu uciesze mas.

Ta kontynuacja została ogłoszona w październiku 2022 roku i najwyraźniej jest tylko na jednym etapie Trochę zaawansowanyJak wyjaśnia dyrektor studia: „ Zdecydowaliśmy się zaprzestać tworzenia treści dla Cyberpunka 2077aby skupić się na całej grupie zwanej Projekt Oriona. Ten projekt jest wciąż na etapie koncepcyjnym projektowania poziomów i będzie nadzorowany przez weteranów, którzy nad nim pracowali Cyberpunka 2077 I Iluzoryczna wolność.”

Obecnie są to studia Vancouver I Boston Badowski oszacował na początku prac, że połowa zespołu będzie pracować ze Stanów Zjednoczonych, a druga z Polski, aby „ Koniec 2024 roku » ; Nie ma wątpliwości, że ten projekt największy Z wielu powodów nigdy nie został on wdrożony przez CD Projekt. Być może najważniejsze jest porzucenie REDengine na rzeczNierealny silnik 5, którego umiejętności nie są już kwestionowane. Jeżeli autorski silnik polskiej firmy okazał się w dużej mierze skuteczny, trzeba przyznać, że silnik opracowany przez Epic Games czerpie korzyści Dużo szersze przyjęcie ; Tym samym na rynku będzie dostępnych znacznie więcej doświadczonych deweloperów, którzy będą mogli wnieść swój wkład w projekt.

Warto też zauważyć, że na chwilę obecną CD Projekt nie podjął jeszcze decyzji, czy tak się stanie Projekt Oriona będzie w Pierwsza lub trzecia osobalub nawet połączenie tych dwóch. Wybierz Uzyskaj widok FPS dla Cyberpunka 2077 Od początku było to uzasadnione niepokojem zanurzeniei musimy zdać sobie sprawę, że jest to w pewnym stopniu udane: Night City i jego złożone postacie wydają się bliższe V, a tym samym graczowi, niż kiedykolwiek. Ciekawe zatem, jakiego wyboru dokona polskie studio.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej wszechświat został stworzony wcześniej gry talsurian I ponownie zinterpretowany wcześniej Projekt płyty Wydaje się, że łączy tłumy za pośrednictwem wielu mediów. Jeszcze wczoraj nawiązała się współpraca z… Anonimowa treść Wyprodukować serial aktorski, który obiecuje wspaniałe rzeczy w przyszłości.

z Sprzedano 100 000 000 egzemplarzy Z trylogii Magik I na podstawie Cyberpunka 2077, polska grupa w dużej mierze udowodniła swoje umiejętności w głębokich grach RPG, tworząc światy i historie, które pozostają w pamięci na długi czas. Ta wiedza specjalistyczna w połączeniu z możliwościami Unreal Engine 5 gwarantuje sukces Projekt Oriona A Nowy blok W którym tracisz setki godzin!

naturalnie, cierpliwość Adekwatne, zwłaszcza, że ​​ostateczna forma projektu może nie być jasna. Przejęciu Digital Scapes w marcu 2021 roku towarzyszyła także chęć konsolidacji Tryb wieloosobowy Na licencjach Cyberpunk I MagikNie wiedząc jak. Jest to możliwe (ale nie pewne). Projekt Oriona Wykorzystuje to, aby zapewnić większą różnorodność.

Prawdopodobnie jednak będziemy musieli poczekać Co najmniej trzy/cztery lata Zanim otrzymaliśmy pierwszy zwiastun. A mimo to doskonałe Iluzoryczna wolnośćjasne jest, że chcemy więcej od Night City!