C’Chartres Métropole Handball zakończył rok wielkim sukcesem w Sélestat

Umowa zakończona. Pięć dni po sukcesie w Dunkierce (31-28), Chartres zdobyli dwa kolejne punkty, w środę wieczorem, w Selestat (29-35), co pozwoli im spędzić rozejm znacznie cieplej, z 11 jednostkami przewagi w rankingi. (dwunasty). W połowie mistrzostw byli o jedną długość od Saint-Raphaël i trzy od Limoges i Dunkierki.

Ostatnia przejażdżka roku dla C’Chartres Métropole HB w Selestat

Prowadzeni przez błyskotliwego Juliana Meyera z pierwszej połowy (13 rzutów obronnych, łącznie 15), Chartres wygrali z łatwością na Placu Czerwonych Latarni. Pomimo załamania w połowie pierwszej tercji, które pozwoliło Alzatczykom odrobić ogromne opóźnienie na początku meczu (1-7, 8′), CCMHB dobrze zarządzało swoim biznesem i nigdy nie było niespokojne. Prowadząc pięcioma golami w pierwszej połowie (11-16), Euréliens zawsze płynął z wygodną oceną jednostek pięć do sześciu.

Ivan Vyren w animacji

Pod nieobecność Vadyma Gajduczenki, Ivan Veren zanotował bardzo dobry mecz (5/5), ale ogólnie to drużyna Charterena odpowiedziała dobrze rozłożonym wynikiem pomiędzy Figueras (6/7) a Onofrinko (4/5). Kudinov (4/4). ) czy Kolaković (4/6) czy nawet Vium (3/3). Sélestat, który odniósł swój pierwszy sukces w sezonie w zeszły weekend w Limoges, wkrótce uległ 14. porażce.

Fala rozciągania w C’Chartres MHB

Turniej będzie miał teraz półtoramiesięczną przerwę, aby zrobić miejsce na mundial (11-29 stycznia, Polska i Szwecja). W przypadku Chartrin rywalizacja zostanie wznowiona na początku lutego, z dwoma dużymi spotkaniami wokół programu: przyjęciem Paris Saint-Germain, czwartego, w ćwierćfinale Coupe de France, a następnie Nantes, na 12 miejsce w Starligue.

Roman Leger

Celestate (Bass Rhin). C’Chartres MHB prowadzi Celestat (pierwsza połowa: 11-16). Sędziowie: p. Rolanda i Picarda.
celestat: Matthias (4 broni na 25 strzałów), Judjohnson (1 broni na 14 strzałów) – Egermann (3/4), Vinatier (1/1), Vida (1/2), Pimenta (3/7), Capella (3/ 4), Mieszkanie (1/3), Oersted (1/2), Eckern (6/11), Schroeder (5/11 ds 3/3 długopis), Fanny (0/2), Da Silva (-), Thomas (5/6), George () -. Zaloguj sie. : Busseler. czarter: Mayer (15 broni na 36 strzałów), Grahovac (2 broni na 7 strzałów) – Ilik (3/7 dt 1/3 pen), Fiume (3/3), Figueras (6/7), Kolakovic (4/6) , Bosseler (2/3), Kodinov (4/4), Abbotowicz (-), Onofrinko (4/5), Gend (2/2), Tribellon (2/4), Viren (5/5) Susi (- ) . Zaloguj sie. : Girona.

READ  Tenis: „Jakieś pytania?” : Moment wielkiej samotności Huberta Hurkacza na konferencji prasowej