Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Canal+ zaoferuje swoim abonentom cały katalog AppleTV+

Canal+ zaoferuje swoim abonentom cały katalog AppleTV+

Grupa audiowizualna właśnie ogłosiła partnerstwo z usługą przesyłania strumieniowego Apple. Katalog będzie wzbogacany bez dodatkowych kosztów dla abonentów.

„Historyczna umowa”, tymi słowami Maxime Saadeh, dyrektor generalny grupy kanałów, określił partnerstwo podpisane między jego grupą a platformą transmisji na żywo AppleTV +.

W czwartek obie grupy ogłosiły podpisanie „wieloletniego partnerstwa strategicznego”, które pozwoli abonentom Canal+ na korzystanie z usługi Apple.

Bez dodatkowych kosztów

Wszyscy abonenci Canal+ będą mogli skorzystać z tej oferty, która będzie oferowana „bez dodatkowych kosztów i bezpośrednio w myCanal”. W ten sposób użytkownicy będą mogli przeglądać główny wątek platformy, np Teda Lassonasz poranny program uciąć.

Ten nowy dodatek do katalogu będzie dostępny od 20 kwietnia we Francji i Szwajcarii. Należy pamiętać, że dzięki tej umowie Canal + będzie mógł również przesyłać strumieniowo niektóre oryginalne dzieła Apple na swoim głównym kanale telewizyjnym, takim jak poranne show Lub instytucja.

Ogłoszenie to pozwala Canal+ rozszerzyć swoją ofertę i wzmocnić powiązania z różnymi serwisami streamingowymi. Niektóre programy Canal+ umożliwiają już subskrybentom dostęp do katalogów Netflix, Disney+, a nawet OCS.

Najlepsze artykuły

READ  40 satelitów ont été détruits par une tempête solaire