Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Camelot: Bruno Salomon jest „bardzo rozczarowany”, że nie pojawił się w filmie Alexandre Esther

Bruno Salomon, który gra Caiusa Camelosa w serialu, wyraził rozczarowanie, że nie uczestniczył w adaptacji filmu Kaamelotta, która ma się ukazać 21 lipca.

Gość na stronie Buzz TV Mag tvBruno Salomone ujawnił, że jego nazwisko nie pojawiło się w napisach końcowych tego tytułowego filmu Camelot – Część 1 Którego przedstawienie teatralne było odkładane na długi czas z powodu kryzysu zdrowotnego „Jestem bardzo rozczarowany” – woła aktor. – To Alexandre Esther, musimy na niego krzyczeć! Kontynuuje ironicznym tonem.

Bruno Salomon przyznaje, że był gotowy zrobić wszystko ponownie, aby pracować z Alexandre Esther i znaleźć naukowca Camelot. „Nie wiem, co zrobił. Chciałem, żeby jakiś facet wyszedł w tle i nic nie mówił. Chciałbym móc to zrobić. Ale nie, nic.

Nie wierzcie, że Bruno Salomon jest fajny z twórcą serii. Z dala od tego. Aktor wie, że jego postać Caiusa Camillusa nie mogła być obecna w fabule tej pierwszej części. „Nie wiem, kiedy to się dzieje, ale nie wtedy, gdy był Caius Camelus, moja postać. Byli współlokatorami” – wyjaśnia.

aktor Nie rób tego ani tamtego Potem nie wahał się pochwalić Aleksandra Estery i jego metod pracy.

„Uwielbiałem pracować z Alexandrem Esther, bo jest trochę geniuszem. (…) Prowadzi mnie, nie patrząc na mnie. Pomyślałem, że to fajne, że wystaje z ucha. Jest muzykiem i wydaje mi się, że gra na pięciu instrumentach . Jest taki uroczy, bo jestem wrażliwy. Nagle masz też kogoś wrażliwego na nią … ponieważ nie możemy oszukiwać głosem … czujemy kłopoty, czujemy się źle, czujemy, że facet oszukuje, czujemy wszystko. Więc to było naprawdę ekscytujące. Potem doszedł do przecinka, nie jest. Chce, żebyśmy zmienili słowo, bo jest poprawne, wie, co robi. „Dobrze jest mieć kogoś, kto wie, czym jest robi ”, mówi Bruno Salomone.

READ  Armia francuska tankuje samoloty NATO w pełnym locie w Polsce