Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były zawodowy kolarz Patrice Esno na targu rowerowym Puiseaux w niedzielę

Zdobywca podium na imprezach Tour de Spain, Paris-Nice, Paris-Cammembert i Paris-Bourget, Patrice Esno spogląda wstecz na swoją karierę Od zakończenia kariery w latach dziewięćdziesiątych.

Amatorskie stroje kąpielowe

Karierę zakończyłeś w 1994 roku. Później zostałeś dyrektorem sportowym..

„Miałem dwa lata jako dyrektor sportowy, ale nie chciałem tej zmiany. Kiedy przerwałem karierę, nie chciałem pakować się co cztery dni rano. Moje dzieci dorastały.

Otrzymuj nasz biuletyn rozrywkowy przez e-mail i znajdź pomysły na wycieczki i zajęcia w Twojej okolicy.

NL {„path”: „mini-registration”, „id”: „RC_Loisirs”, „accessCode”: „14049344”, „allowGCS”: „true”, „bodyClass”: „ripo_generic”, „ContextLevel”: „KEEP_ALL ” „,” filterKeywords „:” 6 | 10 | 12 | 22 | 64 „,” template „:” generic „,” hasEssentiel „:” true „,” articleID „:” 4049344 „,” idArticlesList „:” 4049344 ” ,” „idDepartement”: „264”, „idZone”: „22141”, „keywords”: „6 | 10 | 12 | 22 | 64”, „premium”: „true”, „pubs”: „banner_haute | artykuł ” , „site”: „RC”, „sousDomaine”: „www”, „urlTitle”: „the-previous-professional-cyclist-patrice-esnault-a-la-Bourse-aux-velos-de-Puiseaux-dimanche” ” }

Miałem okazję stworzyć własną firmę. Dziś jestem dyrektorem P.Esnault Communication Goodicom. Wykonujemy przedmioty reklamowe, tekstylia. W szczególności wykonuję koszulki rowerowe dla klubów amatorskich. W Menestreau-en-Villette mamy warsztat etykietowania i współpracujemy z fabryką koszulek w Polsce. Prowadzę segment komercyjny, śledzę klientów. Dlatego wprowadzam rynek rowerowy.

Ale jazda na rowerze stanowi tylko 20% aktywności. Największa część dla mnie jest na poziomie firm wykonawczych i innych, praca tekstylna.”

Orlean Loiret Cyclisme chce zorganizować nowe wyścigi lub wznowić starsze

Nadal łączy się z byłymi biegaczami

Odszedłem od świata profesjonalnego kolarstwa. Ale czy i tak utrzymujesz z nią więź?

25 lat temu, Robię PR na Tour de France dla Orange. Robię ten test tylko dlatego, że poza nim jestem bardzo zajęty.

Oprócz mojej pracy, Prowadziłem także szkolenia w Hiszpanii, Z firmą, która oferuje przejażdżki dla rowerzystów w każdym wieku. Jestem tutaj, aby im doradzić”.

Marion Secot pokonuje burzę i bije rekord świata w pozytywnym wzroście w ciągu 24 godzin w Alpe d’Huez!

Więcej wolności… dzięki

Byłem zawodowcem w latach 1980-1990. Jazda na rowerze ewoluowała dzięki wysoce wyspecjalizowanym treningom, testom ze słuchawkami… Czy myślisz, że chciałbyś być częścią peletonu w 2020 roku?

„W naszych czasach wciąż mamy więcej wolności. Nie sądzę, żebym mógł tolerować wiele słuchawek. Byłem trochę wolnym elektronem, uwielbiałem działać instynktownie.

Wszystko jest bardzo precyzyjne, określone w sposób, w jaki dzisiaj pracujemy. Byliśmy pewni siebie. Nie planujemy dalszych działań.

kość Dziś mamy szczęście, że mamy młodych ludzi, takich jak Alaphilippe, Van der Poel i Wout Van Aert Ci, którzy wracają trochę do staromodnego kolarstwa, biegają bardziej instynktownie i to jest dobre. Nie dlatego, że wydaje się, że wszystko zaprogramowane nie może się zmienić na ziemi.”

Targ rowerowy w Puiseaux Odbywa się w niedzielę 28 listopada na sali gimnastycznej w godzinach 9:00-18:00.
Sprzedaż nowych i używanych rowerów, książek, części, odzieży, figurek…
Wstęp wolny, obowiązkowe pozwolenie zdrowotne.

O’Reilly Richard