Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były trener Bordeaux Paulo Sosa w oku huraganu w Polsce

Polski trener Paolo Sosa wezwał do zerwania kontraktu na treningi w Brazylii. Ale w świecie polskiego futbolu tablet nie zaliczy wszystkiego.

Didier Deschamps zrezygnował dzień po Bożym Narodzeniu, ponieważ klub z Ameryki Południowej zaoferował mu więcej pieniędzy niż FFF. W Polsce rozmawiamy tylko o Paolo Sosie i jego nagłym pragnieniu wyjazdu. Były trener Girondins de Bordeaux Mianowany trenerem Polski w styczniu 2021 r.. Nie jest pewny, czy zakwalifikuje swoją drużynę do matek na Mistrzostwach Świata 2022, ale to burza medialna, z którą mierzy się w ostatnich dniach. Portugalski trener (51 l.) chciał, aby Flamenco zasiadło na ławce brazylijskiego klubu.

„To bardzo nieodpowiedzialne zachowanie”

Cesari Kulesa, Prezes PZPN

?Paulo Sousa powiedział mi, że chce rozwiązać swój kontrakt za obopólną zgodą z powodu oferty innego klubu. Prezes PZPN Cesari Kulesa napisał na Twitterze. To bardzo nieodpowiedzialne zachowanie sprzeczne z jego wcześniejszymi wypowiedziami. Dlatego kategorycznie odmówiłem.„Czekając na poznanie losu, jaki zostanie przydzielony Sousie, w ramach kontraktu do grudnia 2022 r., odpowiedzieli byli gracze międzynarodowi”.Sposób, w jaki się zachowywał, był kompletnym oszczerstwem, Były bramkarz Arcadius Onisco został wykluczony z powodu kontuzji ścięgna udowego Gra TVP . Odchodzi z zespołu, bo dobrze mu płacono. To wstyd, hańba. Jest zdrajcą. To jak ojciec porzucający swoje dzieci.?

Benbica martwi się, jego trener zrezygnuje

Bagaż Paulo SousaGorszącyWlać Jersey Kąt. ?Jego zachowanie jest tchórzliwe», dodaje Tomasz Kłos. Co myśli polski napastnik Robert Lewandowski? „Jest zszokowany i zaskoczony», Monica Ponterovich, doradca piłkarzy Bayernu Monachium na polskiej stronie, odetchnęła z ulgą. Wnętrze . Z pewnością nie jest sam: portugalski klub Benfica jest jedną z ofiar wielkiej sieci w tej historii. Zanim spojrzał na Sauzę, prześladował George’a Jesusa, który odniósł sukces w Klubie Flamenco Karaoke, więc wrócił do Brazylii.

Wnioski: Napięcia w klubie z Lizbony eskalowały, walczył w lidze (3.) i został wyeliminowany przez FC Porto w Pucharze Portugalii w ostatni czwartek (3:0). Według gazet Rejestracja i Piłka Jorge Jesus zrezygnował z Benfiki we wtorek, dwa dni przed kolejnym szokiem w lidze przeciwko Porto. Czy może nadać priorytet Souzie przed końcem niesamowitej opery mydlanej? Polska z pewnością ma tylko jedno życzenie: iść do 2022 roku.

READ  W Warszawie ambasador Rosji w Polsce spryskał fałszywą krew