Brutalna porażka z Polską (5-4)

Francuska drużyna piłki plażowej przegrała (5-4) w ostatniej minucie dogrywki z Polską w trzecim meczu 2022 Euro Beach Soccer League 2022 w Nazarecie (Portugalia).

W tę niedzielę, 3 lipca, zawody piłki nożnej plażowej na plaży Nazareth spotkały się z okropnymi warunkami. Po dwóch ciężkich porażkach ze Szwajcarią (8-2) i Portugalii (8-2), podopieczni Claude’a Parabeha zatrzymali się z Polską w niedzielę 4 lipca i stracili 15 sekund przed końcem dogrywki (5-4). Ostatni mecz w grupie A zagrają z Estonią 9 września we Włoszech (mecze rankingowe 10 i 11).

Dopasuj ponownie

The Blues dobrze rozpoczęli grę i objęli prowadzenie po powrocie Kyliana Warrella, autora świetnego meczu. Polacy odpowiedzieli w drugiej tercji, zanim ich kapitan Patrick Pietrasiak objął prowadzenie przez Filipa Gecka. Jérémy Basquaise zrównał obie drużyny mocnym strzałem z dystansu, co pozwoliło Pietrasiakowi odzyskać kontrolę nad Polakami przed rozpoczęciem trzeciej edycji.

To był moment, w którym Kylian Worrell zdecydował się na podpisanie swojego pierwszego hat-tricka w turnieju, najpierw strzałem głową po dośrodkowaniu Quentina Gosselina, a następnie odpierając strzał z dystansu Niemca Salazara. Tricolors utrzymywali przewagę tylko przez krótką minutę, gdy Karoluk wyrównał ponownie w czterech minutach, aby dać obu drużynom dogrywkę.

Anthony Barbotti (Credit Beach Soccer na całym świecie)

Francuzi mieli wyraźne szanse w trzech dogrywkach, ale niestety to Polacy znaleźli błąd w hat-tricku za piętnaście sekund przez Pietrasiaka.

Reakcja trenera Claude’a Parabe

„Jesteśmy oczywiście rozczarowani i sfrustrowani, szczególnie w dzisiejszym meczu. Polska była drużyną w naszym zasięgu i całą grę graliśmy w kotka i myszkę, aż w końcu doszliśmy do kilku szczegółów, niejednoznaczności w ostatnich sekundach. Gdyby zarówno Portugalia, jak i Szwajcaria były przed nami, szkoda byłoby nie sprawdzić naszego doskonałego występu tego dnia z wygraną. Wygrana z Estonią na początku roku szkolnego będzie niezbędna, aby przeżyć w wyścigu o kwalifikacje do Igrzysk Europejskich. W tym celu nie ma tajemnicy: musimy być fajni i pracować, aby osiągnąć nasze cele. »

READ  Polska: Audiowizualny autorytet poddaje w wątpliwość przyszłość kanału kontrolowanego przez amerykańskie interesy

Egzamin (Credit Beach Soccer na całym świecie)