Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brian Cocard podpisał kontrakt z Cofidis

Jak ogłoszono w kolumnach zespołu W lipcu podczas Tour de France Bryan Coquard (29 lat) zdecydował się opuścić zespół B&B Hotels i dołączyć do formacji Cofidis. Transfer biegacza z Nantes został sformalizowany w piątek o godzinie 15:00 przez drużynę Północy.

„To przyjemność dołączyć do zespołu Cofidis. Dyskusje, które mogłem przeprowadzić z Cedrikiem Vasseurem, przekonały mnie. Naprawdę chcę startować w prestiżowych wyścigach, takich jak Mediolan-San Remo, Amstel Gold i oczywiście Tour de France”, „Le Coq” ogłoszone na stronie internetowejcovidis.

Powołani, by zastąpić Viviani

„Naszym pragnieniem jest wspieranie go, aby mógł wrócić do swojej najlepszej formy w 2016 roku. Jestem przekonany, że Brian jest w swoich najlepszych latach i będzie nowym kierowcą dla naszego zespołu” Powitaj nowego dyrektora generalnego Cedrica Vasseur.

Po 11 sezonach w zawodowych szeregach i 45 zwycięstwach na swoim koncie, w tym 12 w hotelach B&B, Coquard został powołany do zastąpienia włoskiego sprintera Elii Vivianiego, który nie zostałby zatrzymany w składzie Cofidis. publiczny.

Ligérien jest pierwszym letnim rekrutem w Northern Training.

READ  Merkato | Mercato-Real Madryt: To wielka aktualizacja dla przyszłości Lewandowskiego!